تقدیر فرماندار شهرستان از حضور پرشور مردم ولایی و انقلابی در روز جهانی قدس

فرماندار شهرستان چایپاره با صدور پیامی از حضور گسترده و باشکوه مردم این شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.  

پیام فرماندار شهرستان به شرح زیر است :   
 
 با آرزوی قبولی طاعات و عبادت شما مردم فهیم شهرستان چایپاره این بار نیز با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری و با حضور حماسی، پرشکوه و عظیم خود در همایش بزرگ خروش ملت در راهپیمایی روز قدس در سال 1402، حمایت همه جانبه خود را از مستضعفین و مردم مظلوم فلسطین به ویژه دفاع از مردم بی دفاع و مظلوم غزه اعلام نمودید.
 
راهپیمایی روز قدس نماد و نشانگر انسجام و وحدت مسلمانان برای مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی است که حضور یکپارچه مردم شریف شهرستان چایپاره به همراه  ملت بزرگ ایران و آزادگان جهان، نمادی از وحدت امت واحده برای مبارزه با مستکبران بود و همین وحدت و انسجام موجب یاس و ناامید دشمنان می شود .
 
لذا از شما مردم همیشه در صحنه، خانواده های محترم شهداء، جانبازان ، ایثارگران ، علما،روحانیون ، بسیجیان ، معلمان ، کسبه ، اصناف و همه ی اقشار که با حضور در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس که میثاق با امام راحل و شهدا و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و ملت مظلوم فلسطین بود مشارکت و شرکت کردید ؛ تقدیر، تشکر و سپاسگزاری می نمایم. 
 
سعید شکورزاده 
فرماندار شهرستان چایپاره