دیدار و گفتگوی رییس جهاد دانشگاهی استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، حسین زاده رییس جهاد دانشگاهی استان آذربایجان غربی با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در نشستی صمیمی ضمن دیدار به گفتگو درخصوص ایجاد شعبه جهاد دانشگاهی در رشته های مختلف  مورد تقاضای شهرستان پرداختند.

فرماندار شهرستان چایپاره؛ 
جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی ظرفیت بالایی در رفع مشکلات جامعه دارد.


فرماندار شهرستان چایپاره گفت:  با توجه به اینکه جهاد دانشگاهی یک نهاد پژوهش محور است و همیشه نیرو های متعهد و جهادی تربیت کرده، سهم بسیاری در تحقق شعار سال ،  تولید ؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین دارد.

وی افزود :  شهرستان چایپاره یک یکی از قطب های کشاورزی و دامداری استان است، نیاز دارد جهاد دانشگاهی در این زمینه ها ورود جدی داشته باشد و بیش از بیش در دانش بنیان کردن کشاورزی و دامداری شهرستان که نیاز فعلی کشور است، تاثیر گذار باشد.

سعید شکورزاده حل مشکلات کشور را  نیاز  کار های بزرگ و جهادی دانست و افزود : جهاد دانشگاهی استان در سال های اخیر با انجام کار های علمی ، پژوهشی موفقیت های بسیاری کسب کرده است و  ترکیب و همگامی توامان علم و صنعت از اولویت‌های جهاددانشگاهی از بدو تشکیل بوده که این امر بالعینه در اقدامات این نهاد نمود یافته است  که جهاددانشگاهی در راستای ترقی، توسعه و همسان‌سازی کشور در علم و صنعت تلاش کرده و موفق بوده است.

وی همچنین نوآوری و تلاش در راستای رفع مشکلات روز جامعه همگام و هماهنگ با ارکان نظام و مطالبات رهبری وجه تمایز این نهاد دانسته و گفت :جهاددانشگاهی از حالت عادی‌سازی و کارهای روتین عبور کرده و با موفقیت به سمت جهش تولید و نوآوری پیش می‌رود.