بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستاهای سلوکلو و نعلبند

بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستاهای سلوکلو و نعلبند
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار جدید بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستاها و پروژه های عمرانی اجراء شده در سطح روستاهای بخش مرکزی روز چهارشنبه مورخه 97/10/19با حضور در روستاهای سلوکلو و نعلبند از توابع دهستان بسطام که شغل اصلی مردم آنها دامداری و کشاورزی می باشد از نزدیک با اهالی دیدار کردند.

 دانیالی با حضور در سطح روستاهای نعلبند وسلوکلو از طرح ها و پروژه های اجراء شده توسط دهیاریها بازدید و سپس با حضور در بین اهالی این روستاها به مشکلات و خواسته های مردم که نبود آب شرب، مسجد، بهره مندی از کانال سد آغچای برای زمین های کشاورزی خود، اجرای طرح هادی و تملک زمین برای ساخت و ساز مسکن جوانان از مهمترین خواسته های آنها بود گوش فرا دادند. 


 در ادامه بخشدار مرکزی سپس به تبیین و تفسیر مشکلات و خواسته های مطرح شده اهالی پرداختند و قول مساعد دادند که با پیگیریهای منظم ، دقیق و همکاری فرمانداری محترم، شورا و دهیاری، تک به تک مشکلات و خواسته ها بررسی و با ادارات متولی مکاتبه و پیگری خواهد شد. 
وی سپس به بیمه بازنشستگی اجتماعی کشاورزان و عشایر که مخصوص روستائیان بوده اشاره و از دهیاران این روستاها خواست تا مردم رابا بیمه کشاورزان وعشایر آشنا و نسبت به بیمه کردن تشویق کنند.


دانیالی در پایان بازدید افزود که هدف از بازدید از روستاها آشنایی با مشکلات وپتانسیل های موجود در روستا ها می باشد که در دور دوم بازدیدها از روسای محترم ادارات خدمات رسان نیز دعوت بعمل خواهد آمد تا از نزدیک مسائل و مشکلات روستائیان را بررسی و پیگیری کنیم.