دیدار فرماندار شهرستان با امیر سرتیپ دوم رضا قلی پور فرمانده گروه 433 مهندسی رزمی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ؛به مناسبت روز ارتش  ، امیر سرتیپ دوم رضا قلی پور  فرمانده گروه 433 مهندسی رزمی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه هیأت همراه با حضور در دفتر فرماندار  با فرماندار شهرستان چایپاره دیدار و گفتگوکردند.

امیر سرتیپ دوم «رضا قلی پور» فرمانده گروه 433 مهندسی رزمی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ؛ضمن تشکر از خدمات دولت مردمی در تمام مناطق مختلف استان تشکر کرد و گفت: خدمات بسیار زیادی توسط فرمانداری انجام گرفته که در ارتقاء سطح بهره مندی مردم فهیم شهرستان تاثیرگذار بوده و امید است با تلاش های روز افزون مسولین گام های موثری در زمینه پیشرفت و توسعه شهرستان برداشته شود .

فرماندار شهرستان نیز ضمن تبریک روز ارتش به دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود:  ارتش پشتوانه و نقطه ی قوتی است که مردم و کشور از آن برخوردارند و همانگونه که در دوران دفاع مقدس،ارتش توانمندی و کارایی خود را به اثبات رساند،در زمان بعد ازجنگ نیز ضمن حفظ آمادگی، رسالت پشتیبانی از مردم را به وضوح اثبات کرده که آمادگی و پا در رکاب بودن ارتش همواره قابل ستایش است .
در پایان این دیدار از فرمانده محترم گروه 433 مهندسی رزمی ارتش جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از تمامی ارتشیان سرافراز کشورمان تجلیل به عمل آمد .