آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان با حضور فرماندار شهرستان چایپاره، سرهنگ پاسدار «مرتضی کاظمی» معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی، اعضای شورای تأمین و اداری ، خانواده معظم شهدا ،جانبازان و ایثارگران و جمعی از مسئولین و مردم ولایتمدار در مجتمع فرهنگی و هنری نه دی برگزار شد.

فرماندار شهرستان چایپاره ؛ دشمن همواره بدنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب اسلامی است/مردم همیشه پای نظام و انقلاب بوده و توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند/دشمن خیمه ولایت را نشانه گرفته چرا که می‌داند ولایت، دژ مستحکم اسلام است/ باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ضمن تبریک هفته بسیج از زحمات و خدمات جناب سرهنگ علی حیرانی در حوزه های مختلف بخصوص حضور موثر در روستاهای شهرستان و کمک به توسعه و آبادانی مناطق محروم ، دعوت از سخنرانان مطرح کشوری برای ارتقاء سطح بصیرتی اقشار مختلف مردم ، تهیه وتوزیع بسته های معیشتی ، ایجاد بیمارستان سیار در زمان کرونا و... تقدیر و آرزوی توفیق روز افزون به جناب سرهنگ رضا اقلیمیان فرمانده جدید ناحیه مقاومت سپاه شهرستان را خواستار شد.

رییس شورای تأمین شهرستان در ادامه افزود دشمنان به دنبال نادیده گرفتن و انکار دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند اما با توجه به تأکیدهای رهبر معظم انقلاب باید دستاوردهای نظام اسلامی در برابر جنگ ترکیبی دشمن برای جامعه به خصوص نسل جوان تبیین شود

مقام عالی دولت با بیان اینکه توطئه‌های دشمن، رسانه‌های معاند خارجی و منافقان داخلی همیشه به فکر ضربه زدن به نظام اسلامی هستند گفت:امروز تکلیف همه ما در میدانداری از انقلاب اسلامی مشخص است باید با تکلیف‌ مدارانه، با ذوق و سلیقه خاص و دلسوزانه فرزندان این مرز و بوم را که غبار فتنه بر ذهن آنها نشسته از این فضای غبارآلود بیرون بکشانیم

حجت الاسلام و المسلمین پور اکبر امام جمعه موقت شهرستان چایپاره نیز با بیان اینکه امروزه دشمنان نظام اسلامی با شناخت عمیق و دقیق ستون انقلاب را هدف گرفته اند، گفت:با هزینه های کلانی که دشمنان در منطقه کرده اند، با تفکر بسیجی شکست خورده و سیلی محکمی بر گوش دشمنان زده شد.

وی ادامه داد از اوایل انقلاب بسیج در تمامی عرصه ها و زمینه ها در دفاع از آرمان های نظام اسلامی و جهاد سازندگی و... نقش آفرینی کرده و توانسته کمک های مومنانه ای انجام دهد.

امام جمعه موقت شهرستان چایپاره با اشاره به فتته ها و اغتشاشات اخیر گفت : کسانی که به هر نحوی با پیروی از شبکه های معاند و دشمنان در صدد بر هم زدن امنیت جامعه هستند بایستی برخورد های لازم صورت بگیرد و به برکت خون شهداء درخت تناور اسلامی به قدری تنومند شده که از هر قطره از خون شهیدان نسل جدیدی به وجود می آید.

سرهنگ پاسدار مرتضی کاظمی معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در این آیین گفت: یکی از شاخصه های بسیج دشمن شناسی و ولایتمداری است که اگه بسیجیان ما به این دو تا آراسته و متقی باشند و گول تبلیغات رسانه های معاند را نخورند می توانند با بر گزیدن مسیر صراط در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نفش آفرین باشند.

وی ادامه داد بسیج از صدر اسلام به وجود آمده و ریشه در تفکرات حضرت امام خمینی (ره) داشت و تشکیل این نهاد باعث سازندگی و مقابله با توطئه های دشمنان به دندان مسلح بود و از دهه اول انقلاب تا به الان توانسته با تفکر بسیجی در مقابل ترورها ، تهاجم فرهنگی ، فتته ها ، اغتشاشات و جنگ ترکیبی ایستادگی کند که بی شک انقلاب اسلامی تا به الان شکوفایی رسانده است.

در پایان با اهداء لوح سپاس و هدایایی از خدمات و تلاش های سرهنگ علی حیرانی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج در دوران تصدی تجلیل و با اهداء حکمی سرهنگ رضا اقلیمیان به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت سپاه پاسداران شهرستان چایپاره معرفی شد.