پیام تسلیت فرماندار چایپاره به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س)

پیام تسلیت فرماندار چایپاره به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛فرماندار چایپاره با صدور پیامی، سالروز وفات حضرت ام البنین (س) را که با عنوان روز تکریم مقام مادران و همسران شهدا نامگذاری شده را تسلیت گفت.

 بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت ام البنین (سلام‌الله علیها)، بزرگ بانویی است که با بردباری در برابر شهادت همسر و فرزندان خویش و ادای دین به اسلام در زمره فداکارترین مادران و همسران شهدا قرار گرفت.

افتخار نام‌گذاری سالروز وفات آن بانوی بزرگوار به نام روز تکریم مادران و همسران شهدا، زمینه ای است برای گرامیداشت مقام و منزلت مادران و همسران بزرگوار شهدای گرانقدری که با تأسی از این بانوی عظیم الشان با برخورداری از ایمان، ایثار و از خودگذشتگی در راه اسلام و حفظ و پاسداری از ارزش‌های دینی و انقلابی، جان فرزند و همسر عزیز خویش را نثار نمودند و با افتخار به جان‌فشانی عزیزان خود در مسیر حق و حقیقت، شکیبایی و استقامت را به‌عنوان والاترین جلوه‌های ایثار به بهترین وجه ممکن معنا و جاودانه کردند.

اینجانب 13 جمادی الثانی سالروز وفات حضرت ام‌البنین (سلام‌الله علیها) را که با عنوان روز تکریم از مقام و منزلت مادران و همسران صبور و با ایمان شهدای والامقام نامگذاری شده است را تسلیت عرض نموده، از پروردگار متعال سلامت، عزت و توفیق روزافزون این بانوان عالیقدر را مسألت می‌نمایم

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره