برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان چایپاره

برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، جلسه هماهنگی شورای ترافیک با محوریت بررسی مصوبات پیشین و طرح تابستانی به ریاست فرماندار و با حضور اعضای جلسه متشکل از بخشداران ، نمایندگان شورای تأمین ، شهردار و جمعی از مسئولین در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

فرماندار شهرستان چایپاره : مصوباتی که در  جلسات قبل و جلسات فعلی مصوب می شوند بایستی قابلیت اجرایی داشته باشند / نهادها و سازمان های ذیربط علی الخصوص شهرداری و راهداری اهتمام ویژه ای داشته و خواهند باشند.

فرماندار شهرستان چایپاره در این جلسه با تاکید بر اجرا و نظارت بر تمامی مصوبات ستاد شورای ترافیک شهرستان  از آمادگی دستگاه های خدمات رسان و عضو ستاد برای هماهنگی لازم در اجرای طرح تابستانه و دستورات ابلاغی تاکید نمود.

بنا بر این گزارش در این جلسه در خصوص اجرایی نمودن مصوبات جلسات پیشین و طرح های تابستانی از جمله:

  برقراری پایگاه امداد نجات توسط هلال احمر ، هماهنگی  حمل اجساد تصادفی توسط شبکه بهداشت و درمان و هلال و احمر ، پیگیری و اقدام گزارش توسط نیرو انتظامی از طریق سلسه مراتب در راستای قطع کابل های گردنه مراکان و روشنایی پیج ها ، پیگیری مصوبات نیمه تمام ، ایجاد قرنیز پل ها و  حذف علف های هرز کنار جاده ها و .... مورد بحث و بررسی قرار گرفت .