پیام تقدیر و تشکر فرماندار شهرستان چایپاره از حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 13 آبان

بسم الله الرحمن الرحیم 


حضور آگاهانه و پرافتخار شما مردم شهیدپرور و انقلابی شهرستان چایپاره در راهپیمایی یوم الله 13 آبان ماه1401 ، برگ زرین دیگری در تاریخ پرفروغ و با ابهت نظام جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاق دوباره با آرمان‌های شهدا و امام شهیدان و نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی بود.
فریاد انزجار شما ملت بیدار دل و آزادی‌خواه، از جنایات و زورگویی‌های استکبار جهانی، لرزه بر اندام پوشالی نظام پلید سلطه انداخت و بار دیگر، جلوه‌ای از اتحاد ناگسستنی را در مقابل چشمان جهانیان به منصه ظهور رساند.
اینجانب ضمن شکرگذاری به درگاه خداوند متعال و افتخار و سربلندی به وجود مردمی هوشیار و غیرتمند از جوشش ایمان و تجلی بصیرت و حضور شما مردم آگاه و با بصیرت در راهپیمایی دشمن‌شکن یوم‌الله 13 آبان ماه از خلق حماسه‌ای دیگر در اعلام حمایت از رهبر فرزانه انقلاب و همه ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که تمامی یاوه‌گویی و سیاه‌نمایی‌های استکبار جهانی و رسانه‌های اجیر شده آنها را نقش بر آب ساختید، تشکر و قدردانی می‌کنم.
از خداوند منان توفیق روز افزون اینجانب و تمامی مسئولین شهرستان در خدمت بی منت به مردم شریف برای رشد و توسعه همه جانبه شهرستان چایپاره را مسئلت دارم .


سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره