معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:

روند اجرای پروژه های عمرانی آذربایجان غربی تسریع می شود

روند اجرای پروژه های عمرانی آذربایجان غربی تسریع می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: روند اجرای پروژه های عمرانی استان در حوزه های مختلف با اهتمام دستگاههای متولی تسریع می شود.

یاسر رهبردین امروز در نشست مشترک فرمانداران استان با معاونین و مشاوران استاندار و مدیران ستادی استانداری که به ریاست استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، افزود: فرمانداران پیگیر اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری و سفرهای شهرستانی استاندار محترم آذربایجان غربی باشند.

وی همچنین با تاکید بر ارائه عملکرد مستمر درخصوص اجرای مصوبات توسط فرمانداران، خاطرنشان کرد: از 20 هزار میلیارد تومان مصوبه بخش عمرانی در سفر ریاست جمهوری به آذربایجان غربی، تاکنون 2 هزار میلیارد تومان تخصیص یافته و اعتبارات به شهرستان ها نیز ابلاغ خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی به تسریع روند احیای دریاچه ارومیه نیز اشاره کرده و افزود: فرمانداران با توجه به ابلاغ اعتبارات مربوط به دریاچه ارومیه، با ساماندهی و مدیریت امورات مرتبط، اهتمام جدی برای احیای این دریاچه داشته باشند.

رهبردین همچنین با اشاره به اهمیت طرح هر روستا یک محصول، گفت: با احصاء ظرفیت ها و پتانسیل های مناطق مختلف استان، فرمانداران در مسیر تکمیل چرخه های تولید و برندسازی برای شهرها و روستاهای آذربایجان غربی گام بردارند.

وی در پایان با اشاره به بخشی از پروژه های آماده شده برای دهه فجر امسال، تاکید کرد: فرمانداران با برنامه ریزی برای افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی در سطح شهرستان ها و روستاها، برای برگزاری دهه فجر باشکوه آماده شوند.