بازدید دانیالی بخشدار بخش مرکزی از روستای بالاکهریز

بازدید دانیالی بخشدار بخش مرکزی از روستای بالاکهریز
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستا و پروژه های عمرانی اجراء شده ، روز چهارشنبه مورخه 97/12/15 عازم روستای بالاکهریز که دارای 25 خانوار و درفاصله 18 کیلومتری شهرستان چایپاره قراردارد شد و از نزدیک با اهالی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت.

دانیالی در ابتدا به همراه اعضای شورای اسلامی در منزل یکی از  خانواده های مستمند ساکن در روستا حضور یافت و مشکلات این خانواده بررسی و مقرر گردید با همکاری شورای اسلامی روستا وبخشداری از ادارات متولی پیگیری شود. 
 در ادامه بعد از بازدید از سطح روستای  بالاکهریز در نشستی چهره به چهره در محل مسجد روستا مسائل و مشکلات عمده روستا توسط اعضای محترم شورای اسلامی روستا و اهالی مطرح گردید.
درخاتمه دانیالی بخشدار بخش مرکزی طی سخنانی اعلام کرد.ما خدمتگذار اهالی محترم روستاهای بخش مرکزی هستیم ودلیل حضورما در روستاها بررسی مسائل ومشکلات روستانشینان زحمت کش می باشد.مشکلات روستای بالا کهریز به صورت میدانی بررسی ولازم است برای پیشرفت روستا در درجه اول وفاق،اتحادوهمدلی در بین اهالی گسترش بیشتری داشته باشد وهمه اهالی به حق وحقوق خود قانع بوده وقانون را سرلوحه ی خود قرار دهند واز مسائل حاشیه ای پرهیز نمایند.
 بخشداری مرکزی خطاب به اهالی روستای بالا کهریز اعلام کرد قطعا مشکلات مطرح شده در این نشست علی الخصوص موضوع تخصیص آب به اراضی روستا از سد آغچای ، بهره مندی از گاز خانگی، لایروبی قنات ها و از همه مهمتر اجرای طرح هادی که موجب اختلاف  بین اهالی شده در بخشداری جمع بندی و از ادارات متولی پیگیری خواهد شد. 
 در این راستا دانیالی بخشدار بخش مرکزی در راستای حل اختلاف  اهالی اعلام کرد که در اسرع وقت ناطرفنی امور دهیاران  با حضور در روستای مذکور برابر نقشه طرح هادی این روستا تمامی عقب نشینی های معابر را مشخص و کاربری قطعات تدارک دیده شده رااستخراج خواهد نمود تا روند اجرای طرح هادی در این روستا تسریع یابد.