تقدیر وتشکر فرماندار چایپاره از حضور پرشکوه و انقلابی مردم شهرستان در راهپیمایی 22بهمن سال 97

تقدیر وتشکر فرماندار چایپاره از حضور پرشکوه و انقلابی مردم شهرستان در راهپیمایی 22بهمن سال 97

باسمه تعالی
راهپیمایی با شکوه شما مردم شریف و ولایت مدار در یوم ا... 22 بهمن بیانگر عشق و علاقه به انقلاب اسلامی، پیوند مستحکم با نظام اسلامی و همراهی با رهبر فرزانه و حکیم انقلاب و نشانه هوشیاری و آمادگی کامل در عرصه دفاع از اسلام عزیز، ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع همه جانبه از منافع ملی بود و این واقعیت را اثبات کرد که دشمنان نظام و انقلاب علیرغم همه تهدیدات، توطئه های  گسترده هرگز نتوانسته اند در صفوف فشرده ملت بزرگ ایران کوچکترین رخنه ای ایجاد نماید و  اراده پولادین آنها را متزلزل نمایند و در آینده نیز قطعا نخواهند توانست.
 شما مردم آگاه و هوشیار ثابت کردید که هرگاه و هرجا پای منافع و مصالح اسلام و انقلاب و کشور اسلامی به میان آید همچون چهل  سال  گذشته از عمر پر برکت انقلاب اسلامی و بلکه استوارتر از همیشه، بدون توجه به مذهب و قومیت و ... ، همه یکدل و یکپارچه به صحنه می آیید و پاسخ محکمی به دشمنان و ایادی استکبار جهانی می دهید.
این راهپیمایی نمایش اقتدار،همبستگی و وحدت مردم شهرستان، در حقیقت تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و مردم شهرستان چایپاره  همچون ملت همیشه بیدار ایران اسلامی با این حضور به یادماندنی، تداوم گفتمان انقلاب اسلامی را شعار دادند و با ارزش‌ها و اصول اسلامی انقلاب پیمان ملی بستند.
 به پاس این حضور سرشار از شور و شعور از همه اقشار مردم در جای جای شهرستان چایپاره درچهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که مشتاقانه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن حضور یافته و یکی دیگر از حماسه های تاریخی این مرز و بوم را رقم زدند ، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال برای همگان اجر و پاداش الهی و سلامتی و سعادت مسئلت می نماییم.