به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار صورت گرفت

به گزاش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، صبح امروز 1401/5/20سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره با حضور در دفتر خبری صدا و سیمای شهرستان ، به مناسبت 17مرداد ماه روز خبرنگار با مدیر خبری صدا و سیما دیدار و گفتگو کردند

فرماندار شهرستان چایپاره در این دیدار ضمن تبریک روز خبرنگار، از تلاش و مجاهدت شبانه‌روزی خبرنگاران و اهالی رسانه شهرستان برای آگاه‌سازی و بصیرت‌افزایی جامعه تقدیر و ابراز امیدواری کرد:  می توان با وحدت، انسجام، هم‌سویی و هم‌افزایی در بین اهالی رسانه ها همراه با رویکرد جهادی دولت مردمی، فضای امید به آینده، در رفع موانع پیشرفت از بار مشکلات شهرستان کاست .

در ادامه رستم زاده مدیر واحد خبری شهرستان نیز ضمن خیر مقدم برای مقام عالی شهرستان به ارائه گزارش عملکرد این واحد در سال های اخیر و تبین برنامه های خود در سال جاری پرداخت. وی افزود با تلاش و اهتمام با مجموعه صدا و سیمای استان امید است در اطلاع رسانی اخبار شهرستان قدم های اساسی برداشته شود.

در ادامه با اهداء لوح سپاس و هدایایی از زحمات  آقای غلامرضا رستم زاده مدیر دفتر خبری صدا و سیمای شهرستان  در حوزه اطلاع رسانی اخبار شهرستان تقدیر شد.