تبریک فرماندار چایپاره به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

تبریک فرماندار چایپاره به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر
فرماندارچایپاره در پیامی آغاز دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب ایران اسلامی را به مردم همیشه در صحنه وغیور کشورمان ایران و به ویژه مردم شریف شهرستان چایپاره تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ، متن پیام علی محمدی ایروانلو به شرح زیر است:
فرا رسیدن ایام الله دهه فجر؛ خاستگاه ارزش های اسلامی، نقطه عطفی با شکوه در تاریخ مجاهدت های دلیرانه ملت بزرگ ایران علیه ظلم و بی عدالتی طاغوت و طاغوتیان است.

با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، بیش از هر زمان دیگر آرزوی ملت ایران همان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است و مردم هوشیار و بصیر ایران اسلامی، با حضور حداکثری در صحنه و تکیه بر توان داخلی کشور ، همواره روح تازه‌ای در کالبد انقلاب و نظام اسلامی خواهند دمید.
با پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 این حقیقت برای جهانیان آشکار شد که جمهوری اسلامی ایران بر اساس اصول استقلال و عدم وابستگی به بیگانگان و مقاومت در برابر نظام سلطه و استکبار، ابهت نظام هژمونیک جهانی را شکست و جبهه نوینی به نام اسلام ناب محمدی (ص) را در نظام بین‌الملل گشود و امروز عظمت کشورمان در حوزه منطقه ایی و بین الملل بر همگان آشکار است.

اینک در طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ،ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها)و گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر را به همه فجر آفرینان به ویژه مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی و آحاد مردم شهرستان چایپاره تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را در سایه راهبری مقام معظم رهبری و برنامه های دولت کریمه از درگاه خداوند منان خواستارم.