پنجاه و سومین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا در شهرستان چایپاره برگزار شد.
تغییر وضعیت کرونایی چایپاره از قرمز به نارنجی به معنای عادی شدن شرایط نیست به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره پنجاه و سومین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 13 مهر 1400 ساعت 14:27
پیام دعوت فرماندار شهرستان چایپاره از عموم مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی
کتابخوانی از جمله صفاتی است که بسیاری از ما علاقه داریم واجد آن باشیم، اما اکثر ما وقت و حوصله کافی را به خواندن کتاب اختصاص نمیدهیم. یکی از دلایل کتاب خواندن کسب دانش است و کتابها یک منبع غنی از اطلاعات هستند.خواندن کتاب با موضوعات متنوع اطلاعات وعمق دانش ما را افزایش میدهد.
  • شنبه 10 مهر 1400 ساعت 14:17
به مناسبت هفتم مهرماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی صورت گرفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قره ضیاالدین با حضور «امینی» فرماندار چایپاره ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قره ضیاالدین
  • شنبه 10 مهر 1400 ساعت 13:58
حضور خانواده شهید مدافع حرم در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره مراسم تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم شهید زکریاشیری باحضور امینی فرماندار شهرستان و پدر و مادر شهید و جمعی از رؤسای اتحادیه های صنفی و مسئولین شهرستان با سخنرانی مادر شهید در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 7 مهر 1400 ساعت 14:03
جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره امروز سه شنبه ۲۳ شهریور ١۴٠٠ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان چایپاره به ریاست صادقی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی ، باحضور امینی فرماندار شهرستان، بابایی مدیرکل صنعت معدن تجارت استان و مدیران کل مربوطه و جمعی از مسئولین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 24 شهریور 1400 ساعت 13:04
پنجاه ویکمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه باکرونا در شهرستان چایپاره برگزار شد.
فرماندار چایپاره بر ایجاد انگیزه مضاعف و لزوم تشویق مردم برای دریافت واکسن کرونا تاکید کرد و گفت :تنها راه مقابله با کرونا رعایت پروتکلهای بهداشتی و واکسیناسیون است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره پنجاه و یکمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • جمعه 19 شهریور 1400 ساعت 13:27
جلسه بررسی مسائل و مشکلات عمرانی و اداری حوزه بهداشت و درمان شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه بررسی مسایل و مشکلات عمرانی و اداری حوزه بهداشت و درمان با حضور دکتر نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، امینی فرماندارشهرستان و دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 9 مرداد 1400 ساعت 10:23
جلسه کمیته برنامه ریزی وتوسعه شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه کمیته برنامه ریزی توسعه شهرستان به ریاست امینی فرماندار چایپاره و با حضور کارشناس معین شهرستان در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 19 تیر 1400 ساعت 08:25
اولین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره اولین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان به ریاست امینی فرماندار چایپاره و اعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • چهارشنبه 16 تیر 1400 ساعت 08:27

آرشیو اخبار