به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره،محمدی ایروانلوفرماندارچایپاره به همراه حسین زاده بخشداربخش حاجیلار و عبدالله زاده رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از مراحل اجرای طرح هادی روستای الهوردی کندی بازدید نمودند.

 

بنا به این گزارش محمدی ایروانلو در این بازدید به روند اجرای طرح آسفالت در روستاها اشاره کرد و گفت: اجرای طرح هادی در روستاها موجب توسعه و پیشرفت روستاها می شود وی افزود: یکی از شاخصه های اصلی و جلوگیری از مهاجرت بی رویه به شهرها و خالی شدن روستاها آماده کردن زیرساخت ها در روستاها است.

در ادامه فرماندار چایپاره در حاشیه این بازدید گفت: در این مرحله اجرای طرح هادی روستای الهوردی کندی ازتوابع بخش حاجیلار شهرستان احداث جوب وجدول به طول 1200 متر جهت هدایت آب های سطحی با اعتبارحدود  70میلیون تومان ازمنابع دهیاری ، زیرسازی وآسفالت به مساحت 6000 مترمربع با اعتبارنزدیک به 147 میلیون تومان توسط دهیاری و باهمکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان در حال اجرا می باشد.

دکتر محمدی  همچنین خاطر نشان کرد: دولت خدمات خوبی را جهت رونق و توسعه روستاها انجام داده است و در حال حاضر نیز برنامه های خاصی جهت ایجاد اشتغال روستایی با ارائه تسهیلات ویژه را دارد که دراکثر روستاهای شهرستان این تسهیلات پرداخت شده است.

درپایان این بازدید محمدی ایروانلو از خدمات ارزنده بخشدار حاجیلار، رئیس بنیادمسکن ، دهیار وشوراهای روستای الهوردی کندی جهت خدمت رسانی به مردم  وجلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر تقدیر وتشکر نمود.