پیام تبریک سرپرست فرمانداری چایپاره به مناسبت ۲۲ بهمن
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره امینی سرپرست فرمانداری شهرستان طی پیامی فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن را تبریک گفت دهه ی فجر آن آئینه یی است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. مقام معظم رهبری" در این پیام آمده است:
  • چهارشنبه 22 بهمن 1399 ساعت 13:08
رژه موتوری و خودرویی روز ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور با حضورپرشکوه مردم انقلابی وولایت‌مدارواهدای ۸ سری جهیزیه از طرف سپاه به نوعروسان در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی باحضور امینی سرپرست فرمانداری ؛ حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی امام جمعه اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین به صورت رژه موتوری و خودرویی برگزار شد.
  • چهارشنبه 22 بهمن 1399 ساعت 10:57
پیام تبریک دکتر عادل نجف زاده به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
انقلاب اسلامی ایران، تجلی شکوهمند حماسه ، اقتدار و سرافرازی ملت بزرگی است که با اعتقاد بر باورهای الهی و دینی و با اعتقاد راسخ به آیه شریفه ی " إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم " فریاد آزادی ، عدالت خواهی و استقلال طلبی را در گوش جهانیان طنین‌ انداز کرد به طوری که این انقلاب عظیم تبدیل به الگویی بسیار جامع و کامل برای بسیاری از کشورهای منطقه و جهان در جهت نجات مردم آن کشورها از ظلم و استبداد گردید .
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 21:40
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر آئین افتتاح گازرسانی به روستاهای محور تاج خاتون در شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره آئین افتتاح گاز رسانی به ۱۳ روستای محور تاج خاتون با ۷۱۱ خانوار با حضور دکتر شهریاری استاندار آدربایجانغربی ؛ دکتر نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ؛ امینی سر پرست فرمانداری ؛اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی با اعتبار ۱۰۲۶۹۱ میلیون ریال برگزارشد
  • یکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت 10:33
آئین گلباران به مقام شهدای گمنام باحضور استاندار آذربایجانغربی درشهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره آیین گلباران شهدای گمنام با حضور استاندار آذربایجان غربی دکتر نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ؛ امینی سرپرست فرمانداری شهرستان ؛ اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی در بدو ورودبه چایپاره برگزار گردید.
  • یکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت 09:45
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر آئین کلنگ زنی سالن ورزشی درشهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره با درخواست مردم آئین کلنگ زنی سالن ورزشی در چایپاره با حضور استاندار آذربایجان غربی ؛ دکتر نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ؛ امینی سرپرست فرمانداری ؛ اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستانی واستانی در روستای قره کندی برگزار شد.
  • یکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت 09:40
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر آئین کلنگ زنی بیمارستان ۶۴ تختخواب شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره همزمان با هفتمین روز دهه مبارک فجر آئین کلنگ زنی بیمارستان ۶۴ تختخوابی باحضور استاندار آذربایجان غربی ؛دکتر نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی؛امینی سرپرست فرمانداری شهرستان ؛اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستانی واستانی برگزار شد.
  • یکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت 09:35
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح ۵۰ واحد طرح هادی ویژه بهسازی مسکن روستایی درشهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره افتتاح همزمان ۵۰ واحد مسکن روستایی شهرستان چایپاره با ۸۰ میلیارد ریال اعتبار با حضور استاندار آذربایجان غربی ؛ دکتر نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ؛ امینی سرپرست فرمانداری شهرستان ؛اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستانی واستانی به نمایندگی در روستای قره کندی برگزار شد.
  • یکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت 09:31
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر دیدار باخانواده معظم شهیدمخلص در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دیدار با مادر شهید مخلص باحضور دکتر شهریاری استاندار آدربایجان غربی ؛ دکتر نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی و امینی سرپرست فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
  • یکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت 09:28
دیدار سرپرست فرمانداری با امام جمعه درشهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر امینی سرپرست فرمانداری چایپاره با حضور بسیجیان و اعضای شورای اداری شهرستان با حجت الاسلام و المسلمین جمشیدی امام جمعه شهرستان در محل دفتر امام جمعه دیدار کردند.
  • شنبه 18 بهمن 1399 ساعت 13:26