به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت:
حضور خادمین رضوی در مسجد جامع شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ خدام رضوی با استقبال امام جمعه ، معاون فرماندار ، اعضای شورای تامین و اداری و جمعی از مردم ولایی و پرشور شهرستان در مسجد جامع حضور یافتند.
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 13:30
به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت:
آئین غبار روبی گلزار شهداء با حضور خادمین رضوی و مسئولین شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ به مناسبت دهه کرامت خادمان بارگاه ملکوتی هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) همراه با پرچم متبرک آستان قدس رضوی با حضور در گلزار شهدای شهرستان چایپاره با شهدا و امام شهدا و تجدید پیمان کردند.
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 13:00
به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت:
اهتزاز پرچم بارگاه رضوی در ورودی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ به مناسبت دهه کرامت و در آستانه ولادت امام رضا (ع) پرچم مزین و متبرک به نام مبارک حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام در ورودی شهرستان چایپاره با حضور خدام رضوی مسئولین و مردم پرشور و ولایی به اهتزاز در آمد.
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 12:35
بمناسبت گرمیداشت دهه کرامت:
استقبال از خادمین و پرچم متبرک حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)
به مناسبت دهه کرامت و در آستانه ولادت باسعادت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) ، خادمین حضرت علی ابن موسی الرضا تحت عنوان کاروان زیر سایه خورشید پیش از ظهر امروز با استقبال پرشور مردم و مسئولین وارد شهرستان چایپاره شد.
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 12:30
آغاز همایش فرمانداران سراسر کشور
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره صبح امروز سه شنبه 17 خرداد 1401 در همایش فرمانداران کشور که در سالن اجلاس وزارت کشور در حال برگزاری است، شرکت نمود .
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 11:00
ادای احترام استاندار آذربایجان غربی به مقام شامخ شهدای شهرستان خوی
محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی در بدو ورود به شهرستان خوی با حضور در مزار شهدای این شهرستان و اهدای گل و قرائت فاتحه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با آرمانهای مقدس شهدا تجدید میثاق کرد.
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 10:26
دوازدهمین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی؛ مقصد شهرستان خوی
محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی در دوازدهمین سفر شهرستانی، با استقبال مردم و مسئولان شهرستان خوی وارد این شهرستان شد.
  • سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت 10:22
اطلاع‌نگاشت جنگ روانیِ دشمن»را افشا کنید
توصیه‌های مهم رهبر انقلاب اسلامی خطاب به فعالان انقلابی در حرم مطهر امام راحل
|حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مراسم سی‌وسومین سالگرد رحلت امام خمینی (رحمه‌الله) (1401/03/14) توصیه‌هایی را خطاب به فعالان عرصه‌ی انقلابی، اجتماعی و سیاسی مطرح کردند که در این اطلاع‌نگاشت مرور می‌شود. متن کامل بیانات https://khl.ink/f/50381
  • دوشنبه 16 خرداد 1401 ساعت 09:42