اولین جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان چایپاره برگزارشد.
بنابه گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، اولین جلسه شورای هماهنگی ورزش هماهنگی به ریاست محمدی ایروانلو وباحضور چمن گلی مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان، هئیت همراه و اعضای شورای ورزش شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • یکشنبه 23 دی 1397 ساعت 14:51
محمدی ایروانلوفرماندار چایپاره، شغل پرستاری یک شغل حساس و عاطفی و اسلامی است.
همزمان با میلاد باسعادت حضرت زینب(س) مراسم ویژه روزپرستار در شهرستان چایپاره برگزارشد.
بنا به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، همزمان با ولادت حضرت زینب(س) مراسم ویژه روز پرستار با حضور محمدی ایروانلوفرماندار،تعدادی ازمسئولین دستگاههای اجرائی وجمعی از پرستاران شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 13:49
بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستاهای سلوکلو و نعلبند
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار جدید بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستاها و پروژه های عمرانی اجراء شده در سطح روستاهای بخش مرکزی روز چهارشنبه مورخه 97/10/19با حضور در روستاهای سلوکلو و نعلبند از توابع دهستان بسطام که شغل اصلی مردم آنها دامداری و کشاورزی می باشد از نزدیک با اهالی دیدار کردند.
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 13:32
حضور دانیالی بخشدار مرکزی در خانه بهداشت روستای بسطام
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی، همزمان با ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار دانیالی بخشدار بخش مرکزی چایپاره به همراه معاون شبکه بهداشت درمان شهرستان در محل خانه بهداشت روستای بسطام از توابع بخش مرکزی حضور یافته از زحمات و تلاشهای بهورزان این خانه بهداشت تقدیر نمودند.
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 10:00
فرماندار چایپاره در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ، متن کامل پیام محمدی ایروانلو به شرح ذیل است.
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 08:04
فرماندار چایپاره : متاسفانه سرانه کتابخوانی درکشور پائین است،
جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، جلسه انجمن کتابخانه های چایپاره به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار و اعضای انجمن در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 07:57
دومین جلسه کمیته تطبیق مصوبات شوراها با هدف بررسی صورتجلسات واصله از طرف شوراها با حضور اعضای محترم آن امروز در بخشداری مرکزی تشکیل گردید.
با توجه به آخرین اصلاحات ماده 80 قانون تشکیلات و انتخابات شوراها مصوبات کلیه شوراهای موضوع این قانون در صورتی که پس از دو هفته از تاریخ ابلاغ مورد اعتراض هیات تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی کشور با قوانین قرار نگیرد لازم الاجراء می باشد.
  • پنج شنبه 20 دی 1397 ساعت 13:31
بازدید فرماندارچایپاره از نقاط ترافیکی شهر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، در پی درخواست های مردمی و رفع گره های ترافیکی شهر قره ضیاءالدین، صبح امروز محمدی ایروانلو فرماندارچایپاره به همراه خلیلی رئیس راهنمایی و رانندگی ونجفی دبیر شورای ترافیک شهرستان از سطح شهر و برخی نقاط پر حادثه بازدید کردند.
  • چهارشنبه 19 دی 1397 ساعت 13:06