پیام تبریک فرماندار چایپاره به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ، علی محمدی ایروانلو فرماندار چایپاره در روز ولادت ریحانه النبی زهرای اطهر(سلام الله علیها) پیامی تبریک صادر نمود.
  • دوشنبه 6 اسفند 1397 ساعت 14:31
کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره، کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان به ریاست محمدی ایروانلوو با حضور امام جمعه شهرستان و اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • دوشنبه 6 اسفند 1397 ساعت 14:26
بیست دومین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، بیست دومین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو فرمان دار و اعضای کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • دوشنبه 6 اسفند 1397 ساعت 14:19
بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای قورول سفلی
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستا و پروژه های عمرانی اجراء شده ، روز یکشنبه مورخه 97/12/05 عازم روستای قورول سفلی از توابع دهستان بسطام شد و از نزدیک با اهالی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت.
  • دوشنبه 6 اسفند 1397 ساعت 10:00
بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای شوریک
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستا و پروژه های عمرانی اجراء شده ، با حضور در روستای شوریک از توابع دهستان بسطام که دارای 87 خانوار و 315 نفر جمعیت و اکثرا به حرفه دامداری و کشاورزی مشغول می باشند، از نزدیک با اهالی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت.
  • یکشنبه 5 اسفند 1397 ساعت 11:45
بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای کسیان
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستا و پروژه های عمرانی اجراء شده ، با حضور در روستای کسیان از توابع دهستان بسطام از نزدیک با اهالی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت. در ابتدای ورود به روستا بخشدار مرکزی بهمراه معاون کمیته امداد شهرستان با حضور در منزل یکی ازخانواده های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد این روستا از نزدیک مسائل و مشکلات این خانواده را پیگیری و بررسی کردند.
  • پنج شنبه 2 اسفند 1397 ساعت 09:19
چهارمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا وارز شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره، چهارمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاجاق کالا و ارز شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار و اعضای کمیسیون در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • پنج شنبه 2 اسفند 1397 ساعت 07:59