ارائه گزارش عملکرد سه ماهه دستگاه های اجرایی به فرماندارشهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ در راستای اهداف عالی دولت مردمی ، دولت سیزدهم به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی عمومی از خدمات ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان صبح امروز 1401/4/4 فتحعلی نژاد رییس اداره گاز شهرستان چایپاره با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ضمن دیدار به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.
  • شنبه 4 تیر 1401 ساعت 19:29
ارائه گزارش عملکرد سه ماهه دستگاه های اجرایی به فرماندارشهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ در راستای اهداف عالی دولت مردمی ، دولت سیزدهم و به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی عمومی از خدمات ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان ، صبح امروز 1401/4/4 محمدزاده رییس اداره برق شهرستان چایپاره با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، ضمن دیدار به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.
  • شنبه 4 تیر 1401 ساعت 19:27
ارائه گزارش عملکرد سه ماهه دستگاه های اجرایی به فرماندارشهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ در راستای اهداف عالی دولت مردمی ، دولت سیزدهم به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی عمومی از خدمات ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان ، صبح امروز 1401/4/4 امینلوییlمدیر امور آبفای شهرستان چایپاره با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، ضمن دیدار به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند. .
  • شنبه 4 تیر 1401 ساعت 19:19
دیدار و دلجویی از خانواده های معظم شهداء و ایثارگران به مناسبت هفته قوه قضائیه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره امروز 1401/4/2 دنیالی معاون فرماندار به همراه حجت الاسلام و المسلمین جمشیدی امام جمعه شهرستان ، اعضای شورای تأمین و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانباز سرافراز علیزاده و شهید والامقام خیری زاده دیدار و دلجویی نمودند.
  • پنج شنبه 2 تیر 1401 ساعت 15:49
برگزاری مانور تصادف جاده ای
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ پیش از ظهر امروز 1401/4/2 مانور تصادف جاده ای از سوی جمعیت هلال احمر شهرستان چایپاره با همکاری ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی علمیات پاسخ به بحران با حضور شکورزاده فرماندار و رییس ستاد به همراه اعضای ستاد پیشگیری برگزار شد .
  • پنج شنبه 2 تیر 1401 ساعت 15:44
گزارش تصویری
دیدار فرماندار و اعضای شورای تأمین با رییس و کارکنان حوزه قضائی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ به مناسبت هفته قوه قضائیه و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله دکتر شهید بهشتی و 72 تن از یارانش،شکورزاده فرماندار شهرستان به همراه اعضای شورای تأمین با حضور در دادگستری شهرستان ضمن دیدار و گفتگوی با رییس ، قضات و کارکنان این حوزه با اهداء لوح سپاس و هدایایی از تلاش های ارزنده آقای سلطانی رییس محترم حوزه قضایی تجلیل نمودند
  • پنج شنبه 2 تیر 1401 ساعت 15:43
گزارش تصویری
آیین غبارروبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدای گمنام شهرستان چایپاره به مناسبت هفته قوه قضائیه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ آیین غبارروبی گلزار مطهر شهدا ء به مناسبت هفته قوه قضائیه و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله دکتر شهید بهشتی و 72 تن از یارانش، با حضور شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره ، حجت الاسلام جمشیدی امام جمعه ، اعضای شورای تأمین ؛خانواده های معظم شهداء و جمعی از مسئولین شهرستان و مردم شهیدپرور شهرستان چایپاره برگزار شد.
  • پنج شنبه 2 تیر 1401 ساعت 15:39
گزارش تصویری
بازدید فرماندار ، معاون فرماندار و بخشدار از روستای یوسف آباد توابع بخش حاجیلار شهرستان چایپاره
شکورزاده فرماندار شهرستان و مدیران حاضر در این بازدید با احصاء دغدغه های عمومی مردم از جمله : کمبود و قطعی مکرر آب شرب ، گاز رسانی به روستا
  • چهارشنبه 1 تیر 1401 ساعت 22:33
روستا؛ محور توسعه
بازدید فرماندار ، معاون فرماندار و بخشدار از روستای شورکهریز توابع بخش حاجیلار شهرستان چایپاره
شکورزاده فرماندار شهرستان و مدیران حاضر در این بازدید با احصاء دغدغه های عمومی مردم از جمله : گاز رسانی به روستا ، پوشش موبایل و اینترنت
  • چهارشنبه 1 تیر 1401 ساعت 22:16
وزیر کشور:
دلیلی برای عدم تحقق ساخت 4 میلیون مسکن وجود ندارد
مسکن پایه و اساس زندگی است؛ فقدان مسکن مناسب باعث پیدایی و بروز مشکلات عدیده اجتماعی و اقتصادی از قبیل فقر و گسترش حاشیه نشینی می شود و برای همین باید توجه و اولویتی اساسی به تامین مسکن برای متقاضیان داشته باشیم.
  • چهارشنبه 1 تیر 1401 ساعت 21:28
<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>