آغاز مرحله پنجم توزیع بسته های معیشتی پویش مردمی شهر قره ضیاالدین با حضور فرماندار، دبیر ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا و رئیس شورای اسلامی شهر قره ضیاالدین
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در راستای منویات مقام معظم رهبری و رزمایش سراسری همدلی و کمک مومنانه، مرحله پنجم توزیع بسته های معیشتی پویش مردمی شهر قره ضیاالدین به تعداد ۱۲۰ بسته(به ارزش ریالی هر کدام در حدود دو میلیون و پانصد هزار ریال) که متبرک به نام و تصویر شهید گرانقدر سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای گرامی همراه ایشان، ۱۱۰ شهید گرانقدر شهرستان، شهدای معزز گمنام شهرستان و به نیابت از این شهدای عزیز می باشند، همزمان با اولین شب از شب های قدر آغاز گردید.
  • چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399 ساعت 12:33
تقدیر و تشکر فرماندار از مجاهدت های تحسین برانگیز مرکز نیکوکاری خیرین جوانان صاحب الزمان در امر پیشگیری و مبارزه با کرونا در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دکتر محمدی ایروانلو فرماندارشهرستان به همراه حسینی؛ دبیر ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا؛ کریمی؛ عضو شورای اسلامی شهر قره ضیاالدین و حسین زاده؛ مدیر کمیته امداد امام(ره) با حضور در مرکز نیکوکاری خیرین و بازدید از فرایند مجموعه کارها و اقدامات تحسین برانگیز صورت گرفته در این مرکز در جهت پیشگیری و مبارزه با کرونا، از مسئولین و تمامی عوامل اجرایی مرکز تقدیر و تشکر نمودند.
  • چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399 ساعت 12:26
همزمان باگرامیداشت هفته هلال احمر آیین تجلیل از نجاتگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر در شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره به مناسبت هفته هلال احمر آیین تجلیل از نجاتگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر به ریاست دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان وجمعی از امدادگران هلال احمر شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 ساعت 11:05
جلسه هماهنگی نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی در بازگشایی میدان دواب در شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه هماهنگی نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی به ریاست دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان واعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .
  • سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 ساعت 10:34
اولین جلسه ستاد پیشگیری ؛ هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره اولین جلسه ستاد پیشگیری ؛ هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران به ریاست دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 ساعت 12:18
اولین جلسه شورای هماهنگی ترافیک در شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره اولین جلسه شورای هماهنگی ترافیک با موضوع بررسی طرح های پیشنهادی ایمن سازی معابر شهری و روستایی با هدف بهسازی ترافیک به ریاست دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان واعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 ساعت 10:45
مراسم تجلیل از معلمان منتخب درشهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومے فرماندارے چایپاره بمنانسبت گرامیداشت هفته معلم مراسم تجلیل از معلمین منتخب به ریاست دکتر محمدے ایروانلو فرماندار شهرستان وباحضور معلمان نمونه در سالن جلسات فرماندارے برگزار شد.
  • جمعه 19 اردیبهشت 1399 ساعت 12:47
بازدید میدانی بخشدار بخش مرکزی به همراه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و دهیار روستا از نقاط آسیب دیده روستای شوریک در پی جاری شدن سیلاب در این روستا
بازدید میدانی بخشدار بخش مرکزی به همراه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و دهیار روستا از نقاط آسیب دیده روستای شوریک در پی جاری شدن سیلاب در این روستا
  • پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399 ساعت 13:02
جلسه بررسے مشکلات توزیع کودشیمیایی در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومے فرماندارے چایپاره جلسه بررسے مشکلات توزیع کودشیمیایی به ریاست دکتر محمدے ایروانلو فرماندار شهرستان واعضاے جلسه در سالن جلسات فرماندارے برگزار شد.
  • چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 ساعت 10:07
اولین جلسه کارگروه آردو نان درشهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومے فرماندارے چایپاره اولین جلسه کارگروه آرد و نان با موضوع ارتقاء کیفیت ،بررسے نحوه توزیع سهمیه آرد نانوایان و رسیدگے به مشکلات بهداشتے نانوایے ها به ریاست دکتر محمدے ایروانلو فرماندار شهرستان وباحضور اعضاے جلسه در سالن جلسات فرماندارے برگزار شد.
  • دوشنبه 15 اردیبهشت 1399 ساعت 10:00