بیستمین جلسه ستادپیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان چایپاره برگزارشد.
لزوم جدیت در اجرای مصوبات ستاد کرونای شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره بیستمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا باموضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت الزام به اجرای پروتکلهای بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و باحضور اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • پنج شنبه 22 آبان 1399 ساعت 08:20
دومین جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دومین جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکلهای مردم نهاد به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان وبا حضور سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
  • سه شنبه 20 آبان 1399 ساعت 08:16
دیدار معاون توسعه ومدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان با فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دکتر موسوی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در خصوص مسائل و مشکلات حوزه سلامت و درمان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  • دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 12:59
نوزدهمین جلسه ستادپیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا شهرستان چایپاره برگزارشد.
تاکید فرماندار بر جدیت بیشتر برای مقابله باکرونا در شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره نوزدهمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا باموضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت الزام به اجرای پروتکلهای بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • پنج شنبه 15 آبان 1399 ساعت 08:05
پیام فرماندار چایپاره به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان
فرماندار چایپاره در پیامی، فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان و روز دانش آموز را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در پیامی فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان را به تمامی دانش آموزان و دانشجویان شهرستان چایپاره تبریک گفت. در این پیام آمده است:
  • سه شنبه 13 آبان 1399 ساعت 09:03
پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار با موضوع بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی جهت تأمین اقلام اساسی و اتخاذ تدابیر و کنترل بازار به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان واعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 12 آبان 1399 ساعت 08:56
سومین جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره سومین جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی وفرماندهی عملیات پاسخ به بحران به ریاست محمدی ایروانلو فرماندارشهرستان و اعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 12 آبان 1399 ساعت 08:52
هجدهمین جلسه ستادپیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا شهرستان چایپاره برگزارشد. روند افزایش مبتلایان کرونا و ضرورت افزایش محدودیت‌ها درچایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره هجدهمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا باموضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت الزام به اجرای پروتکلهای بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • چهارشنبه 7 آبان 1399 ساعت 09:10
پیام تبریک فرماندار به مناسبت فرارسیدن نهم ربیع الاول ، سالروز آغاز امامت منجی عالم بشریت امام زمان (عج)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان طی پیامی آغاز امامت حضرت مهدی (عج) را خدمت همه مسلمانان ایران اسلامی و منتظران واقعی ظهور حضرت صاحب الزمان (ع) تبریک و تهنیت گفت.
  • یکشنبه 4 آبان 1399 ساعت 09:23
کارگروه آردو نان شهرستان چایپاره
فرماندار چایپاره
  • یکشنبه 20 مهر 1399 ساعت 08:22