24آبان روز کتاب و کتابخوانی مبارک
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره خانم قاسم نژاد مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن تبریک به مناسبت هفته کتاب و  24 آبان ماه روز کتاب، کتابخانه و کتابدار ؛ از تلاش و کوشش خالصانه  کتابداران عزیز شهرستان در مسیر  ترویج  علم و  دانش و آماده سازی منابع علمی و امکانات کتابخانه ای  تقدیر و تشکرکردند و همچنین این مناسبت را به اهل قلم، نویسندگان، مترجمان، پدیدآورندگان و دست اندرکاران و تلاشگران عرصه اندیشه، چاپ و نشر کتاب تبریک و تهنیت عرض کردند.
  • دوشنبه 24 آبان 1400 ساعت 21:33
میلاد یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت، اباالمهدی، حسن بن علی العسکری علیه‌السلام مبارک باد.
امام حسن عسگری: دو خصلتی که بالاتر از آن چیزی نمی‌باشد، عبارتند از ایمان به خدا و نفع رساندن به برادران. تحف العقول ص ۴۸۹ ولادت امام حسن عسکری علیهم السّلام را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
  • یکشنبه 23 آبان 1400 ساعت 09:39
جلسه توجیهی و بررسی مشکلات نان با حضور نانوایان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه کار گروه توجیهی و بررسی مسائل و مشکلات نانوایان شهرستان به ریاست امینی فرماندار شهرستان و اعضای کارگروه آرد و نان و به همراه نانوایان شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
  • شنبه 22 آبان 1400 ساعت 23:36
جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست امینی، فرماندار و مسولین شهرستان برگزار شد.
جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست امینی، فرماندار و مسولین شهرستان برگزار شد. امینی فرماندار شهرستان با اشاره به کنترل هوشمند سازی پروتکل ها گفت امروزه با توجه به شرایط اقتصادی کشورمون ما باید بصورت هوشمند محدودیت ها را کنترل کنیم وی همچنین به فرهنگ سازی در حوزه هوشمند سازی پروتکل ها از سوی فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کردند.
  • پنج شنبه 20 آبان 1400 ساعت 22:20
جلسه کار گروه ویژه ساخت ساز های غیر مجاز شهرستان برگزار شد.
️به گزارش روابط عمومی شهرستان چایپاره جلسه کارگروه ویژه ساخت سازهای غیر مجاز شهرستان به ریاست امینی و مسولین شهرستان برگزار شد امینی فرماندار شهرستان ضمن مروری بر اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای مصوبات جلسات پیشین گفت هر گونه اقداماتی که از سوی حوزه های جهاد و کشاورزی و منابع طبیعی و راهداری درباره ساخت و ساز غیر مجاز صورت میگیرد باید گزارش اقدامات خود را بصورت مستند منعکس نمایند.
  • چهارشنبه 19 آبان 1400 ساعت 23:12
نهمین جلسه کارگروه آرد و نان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه کارگروه آردونان به ریاست امینی و مسولین در سالن جلسات برگزار شد امینی فرماندار شهرستان ،با اشاره به لزوم اطلاع کارگروه شهرستان از سهمیه سرانه شهرستان ،افزودند لازم است سهمیه سرانه شهرستان بصورت یک رقم مشخص و واحد به کار گروه اعلام گردد تا منبعد مبنای برنامه ریزی ها و تصمیمات واقع گردد.
  • چهارشنبه 19 آبان 1400 ساعت 21:39
افتتاح و کلنگ زنی دو طرح عمرانی و دیدار و تجلیل از خانواده شهدای راثی
به گزارش روابط عمومی شهرستان چایپاره کلنگ زنی بهبود آب شرب روستایی در محور تاج خاتون در حوزه (روستاهای کامل آباد، شیرین بلاخ،دامداما،قوچاش،اسماعیل کهریز،قره تپه) با حضور سردار شهسواری فرمانده سپاه استان و فرماندار شهرستان و مسئولین شهرستان انجام شد.
  • سه شنبه 18 آبان 1400 ساعت 00:12
جلسه توجیهی با مالکان تالارها در خصوص نحوه فعالیت در شرایط کرونایی با ظرفیت یک سوم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرستان چایپاره جلسه توجیهی مالکان تالارها به ریاست امینی و با حضور ادارات مرتبط در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. امینی فرماندار شهرستان با توجه به شرایط حاد کرونایی شهرستان افزود: می‌بایست به زندگی کردن با شرایط را بپذیریم. وی با اشاره به واکسیناسیون تاکید کرد امروزه واکسیناسیون دلیل بر این نیست که ما دیگر به کرونا مبتلا نمی‌شویم. لذا واکسینه شدن فقط ایمنی ما را در مقابل کرونا افزایش می‌دهد.
  • دوشنبه 17 آبان 1400 ساعت 00:00
شورای هماهنگی ترافیک شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرستان چایپاره شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست فرماندار شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. فرماندار شهرستان ضمن مروری بر اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای مصوبات جلسات پیشین شورای ترافیک، اظهار داشت : کاهش بار ترافیکی معابر اصلی ، ساماندهی میادین شهر و رفع نقاط حادثه خیز جاده ای برای کاهش تصادفات جاده ای و تسهیل در رفت و آمد از اولویت های کاری شورای ترافیک شهرستان می باشد و تمام دستگاه ها باید همکاری و هماهنگی لازم در این جهت را با یکدیگر داشته باشند.
  • دوشنبه 17 آبان 1400 ساعت 00:00
سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد
سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست امینی و اعضای شورای هماهنگی در سالن جلسات برگزار شد. امینی فرماندار شهرستان در این جلسه با تقدیر از زحمات و تلاش‌های اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در بحث پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر گفت : اعتیاد یک معضل فردی نیست و به تبع اجتماعی بودن این آسیب ، اثرات سوء آن همه جامعه را تحت الشعاع خود قرار می دهد.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 22:30
<< < 2 3