ارائه گزارش عملکرد سه ماهه رییس اداره راه و شهرسازی به فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ در راستای اهداف عالی دولت مردمی ، دولت سیزدهم به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی عمومی از خدمات ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان ، صبح امروز 1401/4/7 افشین سلیمانی رییس اداره راه و شهرسازی با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، ضمن دیدار به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.
  • سه شنبه 7 تیر 1401 ساعت 17:30
سفیر ژاپن در ایران:
همکاری توکیو برای احیای دریاچه ارومیه تداوم می یابد
سفیر ژاپن در جمهوری اسلامی ایران گفت: امیدواریم طرح توکیو در کنار احیای دریاچه ارومیه، مسیر توسعه کشاورزی پایدار را نیز در منطقه هموار سازد.
  • سه شنبه 7 تیر 1401 ساعت 15:43
گزارش تصویری
دیدار استاندار آذربایجان‌غربی با سفیر ژاپن در ایران
  • سه شنبه 7 تیر 1401 ساعت 15:41
ارائه گزارش عملکرد سه ماهه مدیر بنیاد مسکن به فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ در راستای اهداف عالی دولت مردمی ، دولت سیزدهم به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی عمومی از خدمات ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان ، صبح امروز 1401/4/7 آقازاده مدیر بنیاد مسکن شهرستان با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، ضمن دیدار به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.
  • سه شنبه 7 تیر 1401 ساعت 14:00
ارائه گزارش عملکرد سه ماهه مدیر جهاد کشاورزی به فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ در راستای اهداف عالی دولت مردمی ، دولت سیزدهم به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی عمومی از خدمات ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان ، صبح امروز 1401/4/7 صمد دادگر مدیر جهاد کشاورزی شهرستان با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، ضمن دیدار به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.
  • سه شنبه 7 تیر 1401 ساعت 13:30
باحضور معاون فرماندار
برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چایپاره
این جلسه با موضوع راه کارهای تقویت و تحکیم فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهرستان با محوریت نحوه برگزاری برنامه های فرهنگی به مناسبت سالگرد نماز جمعه و برنامه های فرهنگی عید غدیر خم برگزار و بحث و تبادل نظر شد.
  • سه شنبه 7 تیر 1401 ساعت 09:30
بازدید فرماندار شهرستان چایپاره از کمیته حضرت امام خمینی (ره ) شهرستان و دیدار و گفتگوی با رییس و کارکنان آن نهاد
سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ضمن قدردانی از زحمات رییس و کارکنان کمیته امام(ره) گفت : کمیته امداد امام خمینی، با هدف یاری نمودن محرومان و مستضعفان، امداد درماندگان و آسیب دیدگان و خودکفا کردن محرومان تشکیل یافته است.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 21:53
نشست اعضای شورای اسلامی و معتمدین روستای چورس با فرماندار شهرستان
به گزارش به روابط عمومی فرمانداری شهرستان چابپاره ؛ در راستای روند آبیاری دوره کامل زمین های کشاورزی اعضای شورای اسلامی روستای چورس با حضور در دفتر فرماندار با فرماندار و جمعی از مسئولان این حوزه دیدار و گفتگو کردند.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 21:48
برگزاری جلسه ساماندهی صنوف مزاحم به ریاست معاون فرماندار
معاون فرماندار شهرستان چایپاره : صنایع و صنوف مزاحم شهری شناسایی و ساماندهی می شوند.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 21:45
طبق روال هر هفته ، ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره برگزار شد
در این ملاقات که مراجعه‌کنندگان آن از طبقات و گروه‌های شغلی مختلف بودند، مشکلات و مطالباتی از قبیل مشکلات درمانی مددجویان نهادهای حمایتی ، آب زارعی ، درخواست مددجویی نهادهای حمایتی ، مشکلات کارگری ، مجوز نانوایی، ترمینال مسافربری ، اشتراک برق ، و ... مطرح و پس از صدور دستور رسیدگی از سوی فرماندار شهرستان ، پیگیری‌های لازم برای حل مشکلات توسط مدیران اجرایی انجام شد.
  • دوشنبه 6 تیر 1401 ساعت 19:25
<< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>