بیست و هفتمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان چایپاره برگزار شد.
سرپرست فرمانداری چایپاره: مشارکت مردم در امر قطع زنجیره بیماری کرونا: مستلزم همکاری واقعی مردم است به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان با موضوع بررسی وضعیت شهرستان از لحاظ شیوع ویروس کرونا ، اقدامات انجام شده در راستای مبارزه با این ویروس و همچنین تصمیم گیری در خصوص اقدامات آتی در جهت الزام به به رعایت شیوه نامه های بهداشتی به ریاست امینی سرپرست فرمانداری و با حضورسایر اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 13:26
آئین افتتاح مرکز خدمات بهزیستی "مثبت زندگی" در شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره آئین افتتاح مرکز خدمات بهزیستی "مثبت زندگی" باحضور امینی سرپرست فرمانداری شهرستان و اعضای شورای تامین شهرستان برگزار شد.
  • سه شنبه 19 اسفند 1399 ساعت 12:59
پنجمین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره در سال 1399 در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی روز چهارشنبه مورخه 1399/12/13 پنجمین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره به ریاست دانیالی بخشدار مرکزی و با حضور آقای دادگر ریاست منابع طبیعی و آبخیزداری، آقای خلیلی رئیس اداره ثبت احوال، خانم مهدیزاده معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دهیاران بخش مرکزی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
  • جمعه 15 اسفند 1399 ساعت 09:24
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به ریاست امینی سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور اعضای انجمن کتابخانه ها عمومی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 29 بهمن 1399 ساعت 14:30
ششمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان چایپاره برگزار شد
سرپرست فرمانداری چایپاره: بر تشدید نظارت بر قیمت کالاهای اساسی توسط دستگاه‌های نظارتی شهرستان تأکید کرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ششمین جلسه کارگروه تنظیم بازار با موضوع بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی جهت تأمین اقلام اساسی و اتخاذ تدابیر و کنترل بازاربه ریاست امینی سرپرست فرمانداری چایپاره و باحضور اعضای جلسه برگزار شد
  • دوشنبه 27 بهمن 1399 ساعت 11:02
بیست و هفتمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان چایپاره برگزار شد.
سرپرست فرمانداری چایپاره: باتوجه به کاهش رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در شهرستان نسبت به روزهای گذشته، خواستار جدی‌تر شدن نظارت‌ها شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره بیست و ششمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان باموضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت الزام به اجرای پروتکلهای بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به ریاست امینی سرپرست فرمانداری شهرستان باحضور اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 26 بهمن 1399 ساعت 11:06
آیین افتتاح ساختمان جدید ستاد فرماندهی نیروی انتظامی در شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان چایپاره با حضور سردار خرم نیا ؛ فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی ؛ امینی سرپرست فرمانداری شهرستان ؛ حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی امام جمعه ؛ اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین استانی وشهرستان افتتاح شد.
  • جمعه 24 بهمن 1399 ساعت 10:50
پیام تبریک سرپرست فرمانداری چایپاره به مناسبت ۲۲ بهمن
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره امینی سرپرست فرمانداری شهرستان طی پیامی فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن را تبریک گفت دهه ی فجر آن آئینه یی است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. مقام معظم رهبری" در این پیام آمده است:
  • چهارشنبه 22 بهمن 1399 ساعت 13:08
رژه موتوری و خودرویی روز ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور با حضورپرشکوه مردم انقلابی وولایت‌مدارواهدای ۸ سری جهیزیه از طرف سپاه به نوعروسان در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی باحضور امینی سرپرست فرمانداری ؛ حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی امام جمعه اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین به صورت رژه موتوری و خودرویی برگزار شد.
  • چهارشنبه 22 بهمن 1399 ساعت 10:57
پیام تبریک دکتر عادل نجف زاده به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
انقلاب اسلامی ایران، تجلی شکوهمند حماسه ، اقتدار و سرافرازی ملت بزرگی است که با اعتقاد بر باورهای الهی و دینی و با اعتقاد راسخ به آیه شریفه ی " إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم " فریاد آزادی ، عدالت خواهی و استقلال طلبی را در گوش جهانیان طنین‌ انداز کرد به طوری که این انقلاب عظیم تبدیل به الگویی بسیار جامع و کامل برای بسیاری از کشورهای منطقه و جهان در جهت نجات مردم آن کشورها از ظلم و استبداد گردید .
  • سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 21:40