جلسه پایش و بررسی نحوه اجرای طرح جامع هوشمند اعمال محدودیت ها
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه پایش وبررسی نحوه اجرای طرح جامع هوشمند اعمال محدودیت ها به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 2 آذر 1399 ساعت 14:20
حضور معاون سیاسی ، امنیتی واجتماعی استاندار آذربایجانغربی در سامانه سامد و پاسخگویی به سوالات شهروندان
معاون سیاسی ؛ امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجانغربی از ساعت ۱۱ الی ۱۲ روز دوشنبه آذر در محل سامانه سامد (سامانه ارتباط مردم با دولت از طریق شماره تلفن 111) مستقر در استانداری حضور می یابد و به صورت تلفنی به سوالات شهروندان پاسخ خواهد داد.
  • یکشنبه 2 آذر 1399 ساعت 14:17
پیام تبریک دانیالی بخشدار بخش مرکزی شهرستان چایپاره بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج
دانیالی بخشدار مرکزی شهرستان چایپاره به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی بخشداری بخش مرکزی شهرستان چایپاره، دانیالی بخشدار به مناسبت هفته بسیج پیامی بشرح ذیل صادر کرد:
  • یکشنبه 2 آذر 1399 ساعت 09:50
حضور فرماندار شهرستان چایپاره در بیمارستان امام خمینی شهرستان و قدردانی از پرستاران بمناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان بهمراه اعضای شورای تامین با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) ضمن دیدار با پرستاران و تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با اهداء لوح سپاس از زحمات آنها بعنوان ۰مدافعان سلامت تجلیل نمود.
  • شنبه 1 آذر 1399 ساعت 08:44
پنجمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره پنجمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک با موضوع بررسی طرح های پیشنهادی وایمن سازی معابر شهری و روستایی با هدف بهسازی ترافیک به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 28 آبان 1399 ساعت 10:48
فرماندار چایپاره : اجرای برنامه های پدافند غیر عامل، کشور را در مقابل تهدیدها بیمه خواهد نمود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار فرماندار شهرستان با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل، و تبیین اقدامات انجام شده در شهرستان به اهمیت این مقوله پرداخت وی در این خصوص گفت امروزه بسیاری از کشورهای پیشرفته و درحال توسعه، برنامه های مدونی را در راستای پدافند غیر عامل تدارک دیده اند.
  • جمعه 23 آبان 1399 ساعت 08:45
بیستمین جلسه ستادپیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان چایپاره برگزارشد.
لزوم جدیت در اجرای مصوبات ستاد کرونای شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره بیستمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا باموضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت الزام به اجرای پروتکلهای بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و باحضور اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • پنج شنبه 22 آبان 1399 ساعت 08:20
دومین جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دومین جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکلهای مردم نهاد به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان وبا حضور سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
  • سه شنبه 20 آبان 1399 ساعت 08:16
دیدار معاون توسعه ومدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان با فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دکتر موسوی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در خصوص مسائل و مشکلات حوزه سلامت و درمان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  • دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 12:59
نوزدهمین جلسه ستادپیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا شهرستان چایپاره برگزارشد.
تاکید فرماندار بر جدیت بیشتر برای مقابله باکرونا در شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره نوزدهمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا باموضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت الزام به اجرای پروتکلهای بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • پنج شنبه 15 آبان 1399 ساعت 08:05