بیست و دومین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان چایپاره برگزار شد.
فرماندار چایپاره : مقابله با بیماری کرونا نیازمند همراهی و مشارکت همه مردم است به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره بیست و دومین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا باموضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت الزام به اجرای پروتکلهای بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • پنج شنبه 13 آذر 1399 ساعت 08:37
بازدید سرزده فرماندار از بانک ها ودفاتر پیشخوان در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، در راستای تداوم بازدیدهای میدانی فرماندار از میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز پر تجمع از جمله بانک ها و دفاتر پیشخوان، محمدی ایروانلو؛ رئیس ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان بهمراه کارشناس امور اجتماعی فرمانداری و معاون بهداشت و درمان شهرستان با حضور در بانک های قوامین، مسکن، سپه، تجارت، کشاورزی، رفاه و دفاتر پیشخوان، نحوه خدمات دهی به شهروندان و رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد ارزیابی قرار داد.
  • پنج شنبه 13 آذر 1399 ساعت 08:33
افتتاح نمایندگی بزرگترین نهاد خیریه غیردولتی کشور و اولین سازمان مردم نهاد خیریه مستقل در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، امروز با حضور امام جمعه، فرماندار، دبیر سازمان های مردم نهاد و برخی از مسئولین شهرستان، نمایندگی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در شهرستان چایپاره افتتاح گردید و به مناسبت روز افتتاح، مرحله اول توزیع بسته های معیشتی بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها با توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی و ۵ جهیزیه آغاز گردید.
  • چهارشنبه 12 آذر 1399 ساعت 08:57
دیدار فرماندار چایپاره با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به مناسبت هفته بسیج
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره به مناسبت هفته بسیج محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان با حضور در دفتر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با سرهنگ حیرانی دیدار و گفتگو کرد.
  • چهارشنبه 5 آذر 1399 ساعت 08:40
بیست و یکمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان چایپاره برگزار شد.
فرماندار چایپاره بر اجرای دقیق و جدی مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر اعمال محدودیت‌های جدید تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره بیست و یکمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا باموضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت الزام به اجرای پروتکلهای بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • چهارشنبه 5 آذر 1399 ساعت 08:37
پیام تبریک فرماندار به مناسبت ولادت امام حسن عسگری علیه السلام
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان ، با صدور پیامی میلاد یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت را تبریک گفت. دراین پیام آمده است:
  • سه شنبه 4 آذر 1399 ساعت 09:30
جلسه پایش و بررسی نحوه اجرای طرح جامع هوشمند اعمال محدودیت ها شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دومین جلسه اقدامات و پایش نحوه اجرای طرح جامع هوشمند محدودیت های شهرستان چایپاره به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 4 آذر 1399 ساعت 09:27
حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجانغربی در سامد و پاسخگویی به سوالات شهروندان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجانغربی از ساعت ۳۰ : ۱۱ الی ۳۰ : ۱۲ روز سه شنبه 4/9/99 در محل سامانه سامد (سامانه ارتباط مردم با دولت از طریق شماره تلفن 111) مستقر در استانداری حضور می یابد و به صورت تلفنی به مسائل و مشکلات شهروندان پاسخ خواهد داد.
  • دوشنبه 3 آذر 1399 ساعت 14:54
بازدید دانیالی بخشدار بخش مرکزی شهرستان چایپاره از روستای فیض آباد
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی صبح روز یکشنبه مورخه 1399/09/02 دانیالی بخشدار مرکزی چایپاره به همراه روسای ادارات آب و فاضلاب، صنعت، معدن و تجارت، منابع طبیعی و آبخیزداری و محیط زیست از روستای فیض آباد بازدید و به بررسی مسائل و مشکلات روستا پرداختند.
  • دوشنبه 3 آذر 1399 ساعت 09:55
بازدید فرماندار از روند اجرای محدودیت های تردد در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان از روند کنترل ایستگاههای مستقر در ورودی های سه راهی قره ضیاالدین ، جاده چالدران و جاده حمزیان در راستای قطع زنجیره ویروس کرونا بازدید کردند.
  • یکشنبه 2 آذر 1399 ساعت 14:29