وزیر کشور:
همه دستگاه‌ها به وظیفه قانونی در ایمن سازی ساختمان ها عمل کنند
وزیر کشور با اشاره به دستور رییس جمهوری بر لزوم نظارت موثرتر بر ایمن سازی ساختمان ها، گفت: لازم است همه دستگاه ها با عمل دقیق به وظیفه شان در ایمن سازی سازه ها، کمک کنند تا دیگر شاهد تکرار حوادثی تلخ در کشور نباشیم.
  • سه شنبه 10 خرداد 1401 ساعت 11:28
گزارش تصویری
دیدار و گفتگو ی معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی با فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ دکتر فتاحی معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی به همراه مشاور رییس دانشگاه در امور ایثارگران و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور در دفتر فرماندار با سعید شکورزاده فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
  • دوشنبه 9 خرداد 1401 ساعت 17:51
دیدار چهره به چهره به منظور پاسخگویی و رفع مشکلات مردم:
طبق روال هر هفته ، ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره برگزار شد.
در این ملاقات که مراجعه‌کنندگان آن از طبقات و گروه‌های شغلی مختلف بودند، مشکلات و مطالباتی از قبیل مشکلات معیشتی ، مسکن مددجویی، درخواست اشتغال ، تسهیلات بانکی ، طرح هادی روستایی ، توسعه ناحیه صنعتی ، آب شرب روستایی ، آب زراعی و ... مطرح و پس از صدور دستور رسیدگی از سوی فرماندار شهرستان ، پیگیری‌های لازم برای حل مشکلات توسط مدیران اجرایی انجام شد.
  • دوشنبه 9 خرداد 1401 ساعت 17:15
به ریاست فرماندار
برگزاری جلسه هماهنگی جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری در شهرستان چایپاره
فرماندار شهرستان : استفاده از تمامی ظرفیت های شهرستان در جهت برگزاری مراسمی هر چه باشکوه تر و در سطح استانی و کشوری الزامیست و در این راستا تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان اهتمام ویژه ای داشته باشند.
  • دوشنبه 9 خرداد 1401 ساعت 17:10
برگزاری مراسم بزرگداشت جانباختگان حادثه متروپل آبادان
به گرارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ مجلس یادبود و گرامیداشت جان‌باختگان حادثه ساختمان متروپل آبادان شامگاه یکشنبه هشتم خردادماه در مسجد جامع با حضور فرماندار ، امام جمعه ، فرمانده سپاه و جمعی از اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان برگزار شد .
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 22:26
پیام تسلیت فرماندار شهرستان چایپاره در پی حادثه متروپل
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ‌؛ سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در پیامی، حادثه ساختمان متروپل آبادان و درگذشت تعدادی از هموطنان را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:
  • یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 14:30
برگزاری جلسه تکریم و معارفه بخشدار مرکزی و مسئول مجتمع اداری شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره جلسه بررسی مسایل و مشکلات مجتمع اداری شهرستان چایپاره با حضور فرماندار شهرستان، معاونت فرمانداری، بخشدار مرکزی و روسای ادارات مستقر در مجتمع در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 23:50
نشست بررسی تسهیلات اعطایی به دامداران
بنا به این گزارش در این نشست اعضاء جلسه در خصوص رفع مشکلات موجود و نیز مسائل مربوط به دامداران در تهیه نهاده های دامی ، دریافت تسهیلات و خدمات زیربنایی و ... مطالبی را ارائه نمود.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 23:47
برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای بهستان به ریاست فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ،"سعید سکورزاده " هدف از برگزاری این جلسات را تبادل نظر و ارائه راهکار درخصوص حل مسائل و مشکلات مردم روستا عنوان کرد و با بیان داشت راستای تحقق اهداف دولت سیزدهم و مرتفع نمودن مشکلات ، مدیران و مسئولان شهرستان و بخش ها وظیفه دارند پاسخگوی این مطالبات باشند.
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 23:43
شنبه های « توسعه و تولید ؛ دانش بنیان ، اشتغال آفرین »
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره : صبح امروز شنبه 7 خرداد ماه در اجرای سلسله برنامه های مستمر شنبه های « توسعه و تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین » سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه جمعی از روساء و مدیران ادارات و نهادها و کارشناسان ذیربط از واحد گلخانه ای آقای حسینی بازدید نمودند .
  • شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 23:32