پیام تبریک فرماندار بمناسبت هفته دولت

پیام تبریک فرماندار بمناسبت هفته دولت
به گزارش روابط عمومے فرماندارے چایپاره فرماندار این شهرستان با صدور پیامے،آغاز هفته دولت را به تمامے مسئولین،کارکنان و خدمتگزاران دولت تبریڪ گفت. متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت،یادآور رشادت،تلاش و مجاهدت هاے بے بدیل خادمان و فرزندان فداکار و گرانقدر انقلاب اسلامے همچون شهیدان رجایے و باهنر است که در راه باارزش خدمت به ملت عزتمند ایران اسلامے،مظلومانه در خون خود غلتیده و به فیض شهادت نائل آمدند و حقانیت صراط خود را اثبات نمودند.

این شهیدان بزرگوار،در مسیر عدالت طلبے و حق جویے تا پاے جان در سنگر مقدس خدمت به انجام وظیفه پرداختند و تجلے باشکوهے از تعهد صادقانه و فعالیت خالصانه را به منصه ظهور گذاشتند و قطعا خون پاڪ ایشان مهر باطلے بر نیات شوم دشمنان این انقلاب کویبده و سبب تحکیم بیشتر ریشه هاے شجره طیبه انقلاب اسلامے ایران شد.

کارو تلاش،تعهد صادقانه و خدمت خالصانه در میان دلسوزان و علاقمندان نظام مقدس جمهورے اسلامے ایران بویژه کارمندان عزیز و زحمت کش دستگاه ها و ادارات به اصلے مهم بدل شده تا ملاڪ والاے خدمتگزارے شایسته به ملت را به نمایش بگذارند.

بدونشڪ اقدامات و فعالیت هاے دولت محترم که در مسیر بهبود شرایط اقتصادے،رفاه و آسایش جامعه و با هدف کاهش مشکلات در عرصه هاے گوناگون با وجود تحریم هاے ضالمانه  مے باشد،مرهون تلاش ها و زحمات بزرگ مردان و زنانے است که در نقاط مختلف میهن اسلامے مشغول انجام خدمت هستند.

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداے والامقام دولت بویژه شهیدان رجایے و باهنر ،هفته دولت و روز کارمند رابه تمامے دولتمردان و خدمتگزاران دولت محترم تدبیر و امید؛ کارمندان و کارگزاران دولت در شهرستان چایپاره تبریڪ عرض نموده و توفیق بیش از پیش همگان را در راستاے خدمتگزارے به مردم عزیز و شریف شهرستان از درگاه خداوند متعال مسئلت مے نمایم.

              علے محمدے ایروانلو

           فرماندار شهرستان چایپاره