مراسم تقدیر از شوراهای نمونه بخش مرڪزی شهرستان چایپاره با حضور امینی معاون فرماندار، دانیالی بخشدار مرڪزی و روسای شوراهای اسلامی بخش مرڪزی برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی بخشداری مرڪزی مراسم تقدیر از شوراهای نمونه بخش روز چهارشنبه دهم اردیبهشت در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

  در ابتدای این مراسم تعدادی از روسای شوراهای اسلامی روستاها به بیان مسائل، مشڪلات شوراها و روستای خود پرداختند.

در ادامه دانیالی بخشدار مرڪزی شهرستان چایپاره طی سخنانی با تبریڪ روز شورا به شوراهای اسلامی بخش و تشڪر از زحمات آنان گفت : جایگاه و منزلت شوراها هم در قرآن ڪریم و هم در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مشخص و ممتاز بوده و این نشان دهنده جایگاه شوراها و مشورت در ڪلام الله مجید و قانون اساسی می باشد.

بخشدار مرڪزی با بیان اینڪه با روی ڪار آمدن شوراها شاهد توسعه بیش از بیش روستاها در ڪشورمان بوده ایم و امیدواریم با همفڪری و همڪاری اعضای شورای اسلامی روستاها شاهد توسعه روز افزون روستاها از منظر عمرانی، اقتصادی و مسائل فرهنگی و زیست محیطی در روستاهای شهرستان باشیم.

بخشدار مرڪزی گفت هیچ شانی بالاتر از شان خدمت به خلق اله و شوراهای روستا برای ما مسئولین بالاتر نبوده و تلاش میڪنیم ڪه مردم روستاهای بخش از خدمتگذاران خودشان راضی باشند.

در خاتمه آقای امینی معاون فرماندار شهرستان چایپاره با تبریک روز شورا به زحمت کشان شوراهای اسلامی شهرستان گفت: فعالیتهای عمرانی زیادی در روستاهای شهرستان انجام گرفته است و این نشان دهنده تلاشهای جمعی مسئولین، شوراها، دهیاران و مردم می باشد.

معاون فرماندار در ادامه گفتند: تمامی تلاشها در مجموعه فرمانداری و بخشدا یها خدمت بدون منت به مردم شهرستان بوده و قطعا در این راه از حیث مسائل بودجه ای و اعتباری مشکلاتی وجود دارد که انشالله با همدلی و همفکری و با استفاده از ظرفیتهای موجود در شهرستان بتوانیم خدمات بهتر در راستای توسعه روستاهای محروم برداریم.