جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس در شهرستان چایپاره برگزار شد.

جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس در شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ،به منظور هماهنگی و برنامه ریزی جهت برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان چایپاره ،جلسه ای با حضور محمدی ایروانلو فرماندار ، امام جمعه شهرستان و سایر مسئولین در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

بنا به این گزارش محمدی ایروانلو در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه رمضان و تسلیت شهادت حضرت علی (ع)گفت؛ با توجه به فشارهای دولت آمریکا در بحث تحریم ها و فشارهای اقتصادی بر علیه جمهوری اسلامی ایران و جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی در غزه و فلسطین، راهپیمایی روز جهانی قدس امسال از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد و قطعاً حضورگسترده مردم در اهپیمایی روز قدس امسال با توجه به هوشمندی مردم ایران پررنگتر از سالهای قبل خواهد بود.

نماینده عالی دولت در ادامه افزود: حضور گسترده مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس بهترین راه برای نشان دادن اتحاد وهمدلی مردم ایران برای  مقابله با تهدیدهای  نظام سلطه علیه  جمهوری اسلامی  است وی در ادامه بر تعامل و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی جهت هر چه بهتر برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد. 

فرماندار چایپاره  در ادامه ضمن دعوت از همه ی مردم شهرستان در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت:تجمع برای مراسم راهپیمایی روز قدس در روز جمعه مورخ دهم خرداد ماه،ساعت ۱2 از مقابل مسجد جامع برگزار خواهد شد.