کمیته آموزش انتخابات شهرستان چایپاره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره در راستای برگزاری باشکوه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کمیته آموزش انتخابات شهرستان بمنظور آموزش نمایندگان فرماندار شعب اخذ رأی به ریاست دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان واعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

بنا به این گزارش دکتر محمدی ایروانلوبا تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و مهم خواندن برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور، از تمامی نمایندگان فرماندار خواست، نهایت دقت و تلاش خود در جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات به کار گیرند. وی از نمایندگان فرماندار به عنوان محور اصلی و هماهنگ کننده در شعب اخذ رأی یاد کرد و افزود: اهتمام در اجرای قوانین و دستورالعمل های مربوط به روز انتخابات و ایجاد هماهنگی بین اعضای  شعب از عمده وظایف نمایندگان فرماندار است . تعامل و همکاری با عوامل هیئت نظارت از دیگر خواسته های فرماندار از نمایندگانش در شعب اخذ رای بود

ایشان همچنین استقرار تمامی تجهیزات و حضور تمامی اعضای شعب پیش از آغاز فرآیند رای گیری در محل شعبه ، انجام تمهیدات لازم برای افزایش دقت در تجمیع آرا، و... را مورد تاکید قرار دادند و در ادامه دبیر کمیته انتخابات و مسئول امور فناوری اطلاعات در خصوص وظایف نمایندگان فرماندار و نحوه برگزاری انتخابات در روز آخر رای گیری در شعب و همچنین دستورالعمل های انتخاباتی بعنوان مربی آموزش ،به نمایندگان فرماندار شعب آموزش های لازم را ارایه نمودند.

لازم بذکر است تعداد 53 شعبه اخذ رای در سطح شهرستان پیش بینی شده است.