پیام سرپرست فرمانداری چایپاره بمناسبت، 22 اسفند ماه روزشهید

پیام سرپرست فرمانداری چایپاره بمناسبت، 22 اسفند ماه روزشهید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ، امینی سرپرست فرمانداری شهرستان طی پیامی، 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهیدانقلاب اسلامی را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان چایپاره بالاخص خانواده های معظم شهدا و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

 متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حرکت رو به جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت ها و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف مرهون خون های پاک و مطهر شهدای گرانقدر است؛ شهدایی که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه کردند.

خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران از بالاترین خدمات است و نزد خداوند متعال قرب و ارزش بسیار بالایی دارد. قطعا به فرموده امام راحل خانواده شهدا چراغ این ملتند ، خانواده هایی که با وجود تمام سختی ها ، مشکلات و با صبر و بردباری چراغ معرفت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را روشن و جاودانه نمودند.امروز امنیت و آزادی ایران اسلامی، مرهون خون شهدا و جان برکفان ایران عزیز است.افتخار به وجود چنین آزاد دلانی که هدایتگر جوامع بشری اند و بزرگداشت مقام رفیعشان باعث سرافرازی کشورو پایداری انقلاب اسلامی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا و ادای احترام به تمامی شهیدان انقلاب اسلامی، خصوصاً شهدای شهرستان، بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاش های صادقانه و مجدانه تمامی خدمتگزاران به خانواده های معظم و معزز شهدا صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. امید است با تأسی از راه، اندیشه و سیره شهیدان و وحدت و همدلی زمینه توسعه و پیشرفت و تعالی هرچه بیشتر ایران اسلامی را فراهم آوریم

                             صابر امینی

              سرپرست فرمانداری چایپاره