چهارمین جلسه "ستاد پیشگیری و مقابله‌ با ویروس‌ کرونا(ششمین جلسه در حوزه پیشگیری از کرونا) و جلسه بهداشت وسالم سازی محیطی در شهرستان چایپاره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره چهارمین جلسه "ستاد پیشگیری و مقابله‌ با ویروس‌ کرونا (ششمین جلسه در حوزه پیشگیری از کرونا)؛ و جلسه کمیته بهداشت وسالم سازی محیطی"به ریاست دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان واعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بنا به این گزارش دکتر محمدی ایروانلو  فرماندارشهرستان دراین جلسه  ضمن تشکر از مدافعان سلامت و مشارکت و همراهی مردم با ستادپیشگیری و مقابله با ویروس کرونای شهرستان گفت: با افرادیکه در رابطه با ابتلای ویروس کرونا سهل انگار و بی توجه هستند و جان خود و دیگر شهروندان را به خطر می اندازند برخورد قانونی و جدی صورت بگیرد،

ایشان همچنین گفت :طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا برخی محدودیت ها و تعطیلی ها تا زمان مقرر ادامه خواهد داشت لذا از مسئولین خواست نهایت تلاش خود را بکار بگیرند تا شاهد کنترل آمار مبتلایان به این بیماری درشهرستان باشیم.

وی درادامه با تاکید بر اینکه محدودیت های اعمال شده میبایست باجدیت هرچه تمام ؛ پیگیری واجرا شود ومسئولین نظارت های لازم را تاپایان زمان تعیین شده انجام دهند.

درادامه گزارشی از اقدامات دستگاههای اجرایی ارائه شد.