سی و پنجمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا شهرستان چایپاره برگزار شد

 بنا به این گزارش  امینی فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از بازاریان و اصناف که علیرغم مشکلات مالی داوطلبانه با ستاد کرونا همکاری نموده اند از کلیه شهروندان خواست تا برگشتن وضعیت شهرستان به حالت عادی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و فاصله اجتماعی را رعایت نمایند.

فرماندار چایپاره در ادامه با اشاره به کاهش رعایت شیوه نامه های بهداشتی، گفت: عزم جدی برای افزایش رعایت شیوه نامه ها در جامعه ایجاد شود ایشان گفتند: تثبیت وضعیت بیماری کرونا دغدغه همه مسوولان است که ارتباط تنگاتنگی با همکاری و همراهی مردم دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه مدافعان سلامت با ایثار و مجاهدات برای تامین و تضمین سلامت مردم با شایستگی تمام تلاش کرده اند، گفت: متاسفانه در افکار عمومی عادی انگاری شرایط اتفاق افتاده که این خطر بزرگی است و باید برای جلوگیری از این موضوع برنامه ریزی کرد.

با توجه به تصمیم اخیر ستاد ملی کرونا مراسم شب های قدر در فضای باز با رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و تعداد نفرات محدود و حداکثر ۲ ساعت برگزار می شود و دستگاه های مربوطه اکیپ نظارتی باید بر رعایت این امر به صورت جدی نظارت کنند.

رئیس ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان افزود : تا بازگشت وضعیت شهرستان به حالت عادی و خارج شدن از این وضعیت وخیم از تجمع در مراسمات در آرامستان جلوگیری شود تا به یاری خداوند و همت مردم شریف چایپاره و تلاش و پشتکار مسئولین شهرستان این بحران را پشت سر بگذاریم.