نهمین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره در محل بخشداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی روز سه شنبه مورخه 98/11/08 نهمین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره به ریاست دانیالی بخشدار مرکزی و با حضور محمدی فرمانده بسیج حوزه روستایی، هاشمی فرمانده پاسگاه چورس، طالبی، قلیزاده مدیران مدارس چورس، شورای بخش، شورای چورس و دهیاران بخش مرکزی در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید.

در این نشست مسایل مربوط به برگزاری و هماهنگی برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بخش مرکزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه هر یک از اعضاء به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداخته سپس هماهنگی و برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری مراسم راهپیمایی 22 بهمن تنظیم و تدوین و مسئولیت ها به اعضاء ابلاغ گردید.

در خاتمه دانیالی بخشدار بخش مرکزی با اشاره به فشار و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران گفت در موقعیت حساسی که کشورمان در آن قرار دارد وظیفه همه ما این است که در راستای وحدت و انسجام ملی در دو مناسبت مهم و سرنوشت ساز یوم الله 22 بهمن و روز دوم اسفند ماه که مصادف با یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می باشد حضور حداکثری و پرشکوهی داشته باشیم و در این راستا دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش با تعامل و هم افزایی با اهالی محترم زمینه حضور حداکثری را فراهم سازند.