پنجاه ویکمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه باکرونا در شهرستان چایپاره برگزار شد.

فرماندار چایپاره بر ایجاد انگیزه مضاعف و لزوم تشویق مردم برای دریافت واکسن کرونا تاکید کرد و گفت :تنها راه مقابله با کرونا رعایت پروتکلهای بهداشتی و واکسیناسیون است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره پنجاه و یکمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بنا به این گزارش امینی فرماندار شهرستان گفت: در حال حاضر همه شهرستان‌های استان در وضعیت قرمز بوده و آمار بستری و فوتی‌های کرونا به قله موج پنجم رسیده و به نظر می‌رسد در حال نزولی شدن است ، لذا در شرایط فعلی مهم‌ترین موضوع رعایت پروتکل‌های بهداشتی به طور حداکثری و سرعت گرفتن واکسیناسیون کرونا است.

رئیس ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان با اشاره به برخی اظهارنظرها در موضوع تضعیف واکسیناسیون گفت: دستگاهای مربوطه ضمن انجام روشنگری و به تشویق و فرهنگسازی مردم برای دریافت واکسن اقدام نمایند.

فرماندار چایپاره درادامه: با تاکید بر رعایت پروتکل ها و تشدید نظارت ها گفت : امیدواریم مردم برای رساندن موج فعلی به روند نزولی، ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان را یاری کنند.

وی در ادامه گفت: مسلما قطع برق شبکه توزیع می تواند در تامین انرژی مورد نیاز برخی از بخش های بیمارستان اختلال ایجاد کرده و خدمات رسانی به بیماران را دچار مشکلاتی کند. لذا شرکت توزیع برق شهرستان با اطلاع رسانی به موقع به ادارات ذیربط در مبارزه با بیماری کرونا و بیمارستان شهرستان اقدامات مضاعف بیش از پیش انجام دهد.