بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای شوریک

بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای شوریک
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستا و پروژه های عمرانی اجراء شده ، با حضور در روستای شوریک از توابع دهستان بسطام که دارای 87 خانوار و 315 نفر جمعیت و اکثرا به حرفه دامداری و کشاورزی مشغول می باشند، از نزدیک با اهالی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت.

دانیالی با حضور در سطح روستا از طرح ها و پرژه های اجراء شده توسط دهیاری که مشتمل بر کانال کشی و جدول گذاری، احداث پارک کودک و ساماندهی آرامستان می شد.  بازدید و سپس در محل مسجد روستا در بین اهالی این روستاها حضور یافته و به مهمترین خواسته ها و مطالبات اهالی که عبارت بودند از مشکل آسفالت جاده خاکی، درخواست گاز رسانی، درخواست آب کشاورزی از کانال سد آغچای که از بین زمینهای کشاورزی این روستا میگذرد، مشکل آب شرب اهالی، تملک زمین برای مسکن جوانان، احداث دیوار ساحلی بر روی مسیل خطرناکی که از بین منازل مسکونی این روستا عبور میکند و اجرای طرح هادی بود گوش داد.

در خاتمه دانیالی بخشدار بخش مرکزی طی سخنانی اعلام کرد که هدف ما از حضور در روستاها دیدار چهره به چهره با اهالی محترم روستاها می باشد. در این راستا امروز در خدمت شما روستائیان هستیم و تمام تلاش مجموعه فرمانداری محترم و بخشداری مرکزی این خواهد بود که در راستای کاستن از دغدغه ها و مشکلات شما عزیزان تلاش کنیم و قطعا مشکلات مطرح شده در این نشست در بخشداری دسته بندی و از ادارات متولی پیگیری خواهد شد. و شما اهالی محترم روستای شوریک بدانید که تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا مشکلات و دغدغه های بحق شما را پی گیری و مرتفع نماییم.