بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای کسیان

بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای کسیان
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستا و پروژه های عمرانی اجراء شده ، با حضور در روستای کسیان از توابع دهستان بسطام از نزدیک با اهالی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت. در ابتدای ورود به روستا بخشدار مرکزی بهمراه معاون کمیته امداد شهرستان با حضور در منزل یکی ازخانواده های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد این روستا از نزدیک مسائل و مشکلات این خانواده را پیگیری و بررسی کردند.

دانیالی با حضور در سطح روستا از طرح ها و پرژه های اجراء شده توسط دهیاری بازدید و سپس در محل مسجد روستا در بین اهالی روستا حضور یافته و به مهمترین خواسته ها و مطالبات اهالی که عبارت بودند از مشکل آسفالت جاده خاکی  ، اعتراض به نحوه ممیزی دام ، درخواست رسیدگی به مشکلات پل تاریخی دوقوز گوز و اجرای طرح هادی بود گوش داد.

دانیالی بخشدار بخش مرکزی با تقدیر و تشکر از زحمات دهیاری و شورای اسلامی و حضور پرشور اهالی اظهار داشت، همه مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی دهیار و اهالی محترم این روستا، توسط بخشداری از مبادی مختلف و ادارات ذیربط پیگیری خواهدشد. در ادامه  وی با اشاره به وجود اثر تاریخی و ملی پل  دوقوزگوز در این روستا خواستار توجه جدی اهالی برای حفظ این اثر شد همچنین اعلام کرد که با راه اندازی زیرساختهای لازم می توان برای توسعه گردشگری و اشتغال زایی اقدام نمود.

بخشدارمرکزی درپایان بازدید خود خواستاروحدت هرچه بیشتر بین اهالی،اعضای شورای اسلامی و دهیارروستا جهت اجرای طرح هادی وهمچنین طرح های توسعه ای گردشگری وتوریستی در این روستا شدوگفت لازم است دراین زمینه شورای اسلامی به همراه دهیار واهالی محترم کوشا باشند.