نشست میز خدمت شورای اداری چایپاره در مسجد صاحب الزمان

فرماندار شهرستان چایپاره درنشست میز خدمت شورای اداری چایپاره  در مسجد صاحب الزمان گفت: به مناسبت گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و در راستای خدمتگذاری و ارتباط نزدیک با مردم که از مهمترین وظایف مسئولان است، در این مکان حضور یافته ایم تا برخی از مشکلات مردم را که قابل حل شدن است رسیدگی کنیم. 
محمدی ایروانلو بیان کرد: در نشست های عمومی به بررسی مشکلات مردم می پردازیم و سعی می کنیم در دیدار چهره به چهره پاسخگوی مطالبات آنها بوده و در چارچوب قانون پاسخگو باشیم.
وی در ادمه به بحث توزیع گوشت منجمد اشاره وگفت که مسئولین تمامی تلاش خود را میکنند تا تا گوشت به نحو احسن بین مردم شهرستان پخش گردد ودستگاه نظارتی حتما باید با تخلفات برخورد کنند در ادامه به بحث بهره مندی مزایایی حقوقی، مرزی وعملیاتی کارکنان شهرستان اشاره وگفت که از استاندارد محترم پیگیر هستیم و این مشکل یه مشکل کشوری است و زمان بر خواهد بود تا حل گردد.
نماینده عالی دولت در شهرستان  در ادامه به نبود بیمارستان استاندارد اشاره وگفت در سفر اخیر ریاست جمهوری به استان و با پیگیریهای لازم مجوز احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی صادر و در ردیف اعتبارات ملی ثبت شده است و سالانه بودجه تخصیص داده خواهد شد و سال آینده با مبلغ ۱۰میلیارد تومان احداث آن شروع خواهد شد و در آینده نزدیک شاهد افتتاح این بیمارستان خواهیم بود. همچنین در ادمه به مشکلات  زیباسازی شهر، سه راهی شهرستان و مدرسه نیمه تمام شبانه روزی اشاره وگفت در آینده نزدیک شاهد رفع این مشکلات خواهیم بود.
فرماندار چایپاره ادامه داد: اینگونه ارتباطات موجب همدلی و انسجام ملی و تحکیم مبانی انقلاب و اعتقاد مردم به نظام جمهوری اسلامی می شود و همچنین در این نشست ها اعتماد مردم به دولت و نظام افزایش می یابد.
قابل ذکر است که میز خدمت شورای اداری چایپاره درایام دهه فجر درنقاط مختلف شهرستان برگزار خواهدشد.