پیام تبریک فرماندار چایپاره به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر

پیام تبریک فرماندار چایپاره به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره ، علی محمدی ایروانلو فرماندار چایپاره در روز ولادت ریحانه النبی زهرای اطهر(سلام الله علیها) پیامی تبریک صادر نمود.

متن کامل پیام  علی محمدی ایروانلو به شرح ذیل است:

میلاد پر برکت  بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) بهانه ای است برای قدردانی از همراهان همیشگی، زنانی که در کنار نقش پراهمیت خود در خانواده دوشادوش مردان در جامعه گام برمی دارند و یک لحظه سکون و ایستایی را برخود نمی پسندند، مادرانی که شهدای راه حق و فضیلت از دامان آنان رو به سوی شهادت گام برداشتند تا پرچم عزت، شرف و مردانگی برای همیشه در اهتزاز بماند.

حضرت فاطمه زهرا (س)عطیه ای الهی است که درکِ ژرفای اقیانوس فضایلش در توان ما نیست، جایگاه رفیع او خیره کننده دیدگان هر صاحب بصیرتی است که توان هر بیان و کلامی را از انسان می ستاند.

 اینجانب ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) این میلاد فرخنده و خجسته را به تمامی مادران و بانوان  شهرستان چایپاره تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم که بانوان توانمند و پرتلاش در سالی که پیش‌رو است همچون گذشته افتخارآفرین و پرصلابت در عرصه  های مختلف مسئولیت های خانوادگی و اجتماعی، منشا خدمات و برکات مهم و موثری درمسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.