سومین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره سومین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی به ریاست امینی سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بنا به این گزارش امینی سرپرست فرمانداری شهرستان باتاکید بر این‌که همه تلاش‌ها برای پیشگیری از ابتلای مردم به بیماری است، گفت: طرح شهید سلیمانی که با استفاده از ظرفیت بسیج اجرا می‌شود تأثیر بسزایی در کاهش آمار مبتلایان و جانباختگان ناشی ازکرونا وکنترل بیماری در شهرستان داشته وی گفت : با تداوم این روند، می‌توانیم به نحو شایسته‌ای شیوع مجدد بیماری کرونا را مهار کنیم.

سرپرست فرمانداری چایپاره در ادامه با قدردانی از تلاش‌های معلمان و کادر آموزشی مدارس و فعالیت آموزشی در فضای مجازی گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده پوشش شبکه اینترنت در مناطق روستایی این شهرستان ارتقا می‌یابد و اکثر مناطق روستایی به اینترنت دسترسی خواهند داشت که با بهبود پوشش اینترنت در منطقه میزان حضور دانش آموزان در شبکه شاد افزایش خواهد یافت.

در ادامه پس از بررسی وضعیت اجرای مصوبات قبلی کارگروه هریک از اعضا توضیحات و نظرات خود را در خصوص مسائل مطرح شده بیان نمودند.

ودر پایان ضمن بحث و بررسی مباحث مطرح شده توسط  اعضای جلسه مقررگردید.

باعنایت به حجم بالای تولید زباله در شهرستان اقدامات لازم از سوی شهرداری و شبکه بهداشت و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان درتفکیک زباله صورت پذیر؛

اقدامات وتمهیدات لازم ازطرف شهرداری و شبکه بهداشت ودرمان جهت جلوگیری از ازدحام مردم در تشییع جنازه ها و همچنین رعایت پروتکلهای بهداشتی در میدان دواب انجام دهد.