جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته دولت در شهرستان چایپاره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه هماهنگی برنامه های هفته دولت به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان واعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بنا به این گزارش محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان دراین جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت وتشریح برنامه های این هفته بر لزوم اجرای پروژه های شهرستان به بهتربن نحو و در کمترین زمان ممکن تاکید کرد.وی گفت هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب تری در جامعه انعکاس یابد ، لذا با توجه به بیماری کووید ۱۹ ( کرونا ویروس) و تقارن هفته دولت با ماه محرم و چهلمین سالگرددفاع مقدس  بایدبرنامه ریزی دقیقی نسبت به این مسئله داشته باشیم.

فرماندارچایپاره درادامه با اشاره به اجرای طرح های عمرانی به رغم تنگناهای اقتصادی و تحریم ها گفت: تکمیل و بهره برداری پروژه های در دست اجرای شهرستان از مهمترین اولویت های دولت بوده و این موضوع باید از سوی دستگاههای اجرایی دردستورکار قرار گیرد.

وی هفته دولت را فرصتی برای انتشار عملکرد مسئولین ادارات دانست و از دستگاههای اجرایی خواست عملکرد خود و دولت را بصور شفاف منعکس نمایند.

وی درادامه گفت:  هفته دولت یاد آور خاطره شهدای دولت بوده و انتظار داریم  راه و اندیشه های این شهدا، سرلوحه اهداف و برنامه دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

درادامه جلسه شرکت کنندگان به بیان گزارشی از وضعیت پروژه ها و اولویت بندی انجام شده پرداختند.