بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای قورول سفلی

بازدید بخشدار بخش مرکزی چایپاره از روستای قورول سفلی
بنا به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی چایپاره، دانیالی بخشدار بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستا و پروژه های عمرانی اجراء شده ، روز یکشنبه مورخه 97/12/05 عازم روستای قورول سفلی از توابع دهستان بسطام شد و از نزدیک با اهالی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت.

دانیالی در ابتدا در منزل یکی از خانواده های تحت پوشش بهزیستی ساکن در روستا حضور یافته و ضمن بررسی مشکلات این خانواده از آنان دلجویی بعمل آورد. در ادامه بعد از بازدید از طرحهای عمرانی اجراء شده توسط دهیاری قورول سفلی در نشستی چهره به چهره در محل مسجد روستا مسائل و مشکلات عمده روستا توسط دهیار و اهالی مطرح گردید.

 در خاتمه دانیالی بخشدار بخش مرکزی طی سخنانی اعلام کرد که هدف ما از حضور در روستاها دیدار چهره به چهره با اهالی محترم روستاها می باشد. در این راستا امروز در خدمت شما روستائیان زحمت کش و عزیز قورول سفلی هستیم و تمام تلاش مجموعه فرمانداری محترم و بخشداری مرکزی این خواهد بود که در راستای کاستن از دغدغه ها و مشکلات شما بزرگواران تلاش کنیم و قطعا مشکلات مطرح شده در این نشست علی الخصوص موضوع تخصیص آب به اراضی قاپچی قیه و اراضی حاشیه کانال انتقال آب، احداث دیواره ساحلی و بهره مندی از گاز خانگی در بخشداری جمع بندی و از ادارات متولی پیگیری خواهد شد.  شما اهالی محترم روستای قورول سفلی بدانید که تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا مشکلات و دغدغه های بحق شما را پی گیری و مرتفع نماییم