تودیع ومعارفه رئیس شرکت تعاونی روستائی چایپاره

تودیع ومعارفه رئیس شرکت تعاونی روستائی چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره؛با حضور محمدی ایروانلو فرماندار وکریم نژاد معاون سازمان تعاونی روستائی استان آذربایجان غربی مراسم تودیع و معارفه رییس سابق و جدید تعاونی روستایی شهرستان درمحل فرمانداری برگزار شد.

محمدی ایروانلو فرماندار چایپاره در این جلسه به تبین نقش وجایگاه شرکت تعاونی اشاره و افزود، شرکت تعاونی میتواند نقش موثری در تنظیم بازار شب عید و خرید گندم کشاورزان داشته باشد.  با این همه حال در سطح شهرستان انتظار داریم شرکت تعاونی تمامی تلاش خود را در جهت ایفای نقش خود انجام دهد. وی در ادامه از زحمات ربیع خواه رئیس قبلی تقدیر وتشکر نمود و درعرصه های مختلف زندگی آرزوی موفقیت نمود و افزودند که برای جعفرزاده رئیس جدید هم ارزوی سربلندی داریم و در پست جدید موفق وموئد باشند.

کریم نژاد معاون سازمان تعاونی روستائی استان هم در این جلسه گفت، شرکت تعاونی روستائی تدابیر لازم برای تنظیم بازار شب عیدانجام داده است و ان شالله با تصمیم کارگروه تنظیم بازار استان در کل سطح شهرستانها پخش خواهد شد که شامل میوه های پرتقال وسیب می باشد.

در پایان از خدمات ربیع خواه رییس سابق اداره تعاون روستایی شهرستان چایپاره قدردانی و جعفرزاده به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی و منصوب شد