برگزاری جلسه بررسی و حل مشکلات دفع فاضلاب منازل مسکونی روستای قره کندی در شهرستان چایپاره
بنا به این گزارش بررسی مشکلات دفع فاضلاب منازل مسکونی روستای قره کندی با حضور بخشدار مرکزی، معاون شبکه بهداشت و درمان، نماینده دادستان و دهیار روستا در محل بخشداری مرکزی
  • دوشنبه 13 مرداد 1399 ساعت 14:45
دیدار دانیالی بخشدار مرکزی چایپاره با ریاست محترم دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی بخشداری بخش مرکزی دانیالی بخشدار مرکزی شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه با ریاست دادگستری و دادستان دیدار گفتگو کرد.
  • جمعه 6 تیر 1399 ساعت 08:36
پیام تبریک دانیالی بخشدار بخش مرکزی شهرستان چایپاره بمناسبت هفته قوه قضائیه
بسمه تعالی می توان مهم ترین انتظار مردم را از قوه قضاییه، تأمین سلامت اجتماعی و برقراری امنیت و عدالت در جامعه به شمار آورد. اجرای عدالت و تأمین امنیت، از چنان اهمیتی برخوردار است که باید آن را معیار مدنیت و پیش نیاز هر گونه توسعه و مایه قوام و دوام جامعه قلمداد نمود.
  • دوشنبه 2 تیر 1399 ساعت 14:07
دومین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره در سال 1399 در محل بخشداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی روز دوشنبه مورخه 99/03/26 دومین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره به ریاست دانیالی بخشدار مرکزی و با حضور امینلویی مدیریت آب و فاضلاب، مهربانی ریاست منابع طبیعی و آبخیزداری، محمدی فرمانده بسیج حوزه روستایی بخش مرکزی و دهیاران بخش مرکزی در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید.
  • سه شنبه 27 خرداد 1399 ساعت 13:30
بررسی مشکل نوسان برق روستای قنات میرزاجلیل در شهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی بررسی مشکل نوسان برق روستلی قنات میرزا جلیل درمحل بخشداری مرکزی با حضور دانیالی بخشدار مرکزی وروسای ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی،برق،مخابرات،وکارشناسان فنی فرمانداری وبخشداری
  • شنبه 10 خرداد 1399 ساعت 13:56
بازدید میدانی بخشدار بخش مرکزی به همراه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و دهیار روستا از نقاط آسیب دیده روستای شوریک در پی جاری شدن سیلاب در این روستا
بازدید میدانی بخشدار بخش مرکزی به همراه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و دهیار روستا از نقاط آسیب دیده روستای شوریک در پی جاری شدن سیلاب در این روستا
  • پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399 ساعت 13:02
مراسم تقدیر از شوراهای نمونه بخش مرڪزی شهرستان چایپاره با حضور امینی معاون فرماندار، دانیالی بخشدار مرڪزی و روسای شوراهای اسلامی بخش مرڪزی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرڪزی مراسم تقدیر از شوراهای نمونه بخش روز چهارشنبه دهم اردیبهشت در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
  • پنج شنبه 11 اردیبهشت 1399 ساعت 12:08
اولین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی در شهرستان چایپاره برگزار شد
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی روز یکشنبه مورخه 99/02/07 اولین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره به ریاست دانیالی بخشدار مرکزی و با حضور دکتر اکبری مدیریت شبکه دامپزشکی، فرجی کارشناس امور بیماریهای واگیردار شبکه بهداشت و درمان و دهیاران بخش مرکزی در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید.
  • دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 ساعت 12:03
پیام تبریک دانیالی بخشدار بخش مرکزی شهرستان چایپاره بمناسبت فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه، سالروز نامگذاری روز شورا
در آمدن خورشید فروزان شوراها از بلندای قله های عمران و آبادانی شهر و روستا قانون پویا و متمدنی بود ڪه در ڪشور عزیزمان اجرایی شد و بارقه امید را در دل مردم روشن و منور ساخت، زیرا در پرتو این قانون است ڪه سرنوشت مردم به دست خودشان رقم میخورد لذا سالروز شوراها را به همه عزیزان عضو شورای اسلامی شهر و روستا به ویژه خدمتگزاران صدیق شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرڪزی شهرستان چایپاره تبریڪ و تهنیت عرض می نمایم.
  • دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 ساعت 08:12
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهاریا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال برچهره گل نسیم نوروزی خوش است در صحن چمن روی دل افروز خوش است.
  • چهارشنبه 28 اسفند 1398 ساعت 14:41
1 2 3 4 5 6