جلسه کمیته برنامه ریزی وتوسعه شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه کمیته برنامه ریزی توسعه شهرستان به ریاست امینی فرماندار چایپاره و با حضور کارشناس معین شهرستان در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 19 تیر 1400 ساعت 08:25
اولین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره اولین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان به ریاست امینی فرماندار چایپاره و اعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • چهارشنبه 16 تیر 1400 ساعت 08:27
دیدار مدیر کل دامپزشکی استان بافرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرماندار چایپاره: مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی باامینی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
  • سه شنبه 15 تیر 1400 ساعت 08:29
برگزاری مراسم گرامیداشت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره مراسم گرامیداشت روز شهرداری‌ها و دهیاریها به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور دهیاری‌های شهرستان درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 14 تیر 1400 ساعت 08:31
بازدید فرماندار چایپاره از ستاد های تبلیغاتی کاندیدای شوراهای اسلامی شهر قره ضیاالدین
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره؛ امینی فرماندار شهرستان بهمراه سرپرست شبکه بهداشت و درمان ضمن بازدید از ستادهای انتخاباتی کاندیداهای شوراهای اسلامی شهراز تجمع هواداران برخی از نامزدها در مقابل ستادها انتقاد کرد و به نامزدها و مسئولین این ستادها تذکرات لازم را ارائه دادند.
  • دوشنبه 24 خرداد 1400 ساعت 12:07
جلسه توجیهی و هماهنگی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای شهرستان چایپاره ، به ریاست امینی فرماندارشهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه توجیهی و هماهنگی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای شهرستان چایپاره ، به ریاست امینی فرماندارشهرستان چایپاره در محل مجتمع فرهنگی هنری 9دی شهرستان چایپاره برگزار شد.
  • یکشنبه 23 خرداد 1400 ساعت 11:58
حضور دکتر نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی وامینی فرماندار شهرستان در روستای تاریخی و گردشگری چورس
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره امینی فرماندار شهرستان و دکتر نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی بهمراه بخشدار بخش مرکزی باحضور در روستای چورس ازروستاهای بخش مرکزی با اهالی روستا دیدارکردند.
  • چهارشنبه 19 خرداد 1400 ساعت 11:31
چهل یکمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره چهل یکمین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا در راستای کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و پیگیری اقدامات پیشگیرانه به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 18 خرداد 1400 ساعت 12:33
برگزاری جلسه توجیهی کاندیداهای ششمین دوره شوراهای اسلامی در شهرستان چایپاره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه توجیهی کاندیداهای ششمین دوره شورای اسلامی شهرهای قره ضیاالدین و حاجیلار به ریاست امینی فرماندار شهرستان و با حضور اعضای شورای تامین، رئیس هیات نظارت و بازرسی برانتخابات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 16 خرداد 1400 ساعت 12:45

آرشیو اخبار